Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 9 27
2. KOLEJARZ Stróże 9 22
3. MKS LIMANOVIA Limano... 9 19
4. GLINIK Gorlice 9 19
5. LUBAŃ Maniowy 9 19
6. WATRA Białka Tatrza... 9 17
7. POPRAD Muszyna 9 16
8. OKOCIMSKI Brzesko 9 16
9. TARNOVIA Tarnów 9 15
10. WOLANIA Wola Rzędzi... 9 12
11. WIERCHY Rabka-Zdrój... 9 10
12. JARMUTA Szczawnica 9 9
13. SKALNIK Kamionka Wie... 9 7
14. METAL Tarnów 9 7
15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Przed meczem z Legionovią

2013-11-06 12:15:00
Powiększ
Następne ważne spotkanie

Już w najbliższą sobotę zespół Limanovii Szubryt zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem z podwarszawskiej miejscowości Legionowo z miejscową Legionovią. Będzie to spotkanie dwóch beniaminków. Mecz odbędzie się o godz. 13.30 na stadionie Miejskim im. ks. płk. Jana Mrugacza w Legionowie. Zespół Limanovii w piątek w godzinach południowych odbędzie trening na własnym obiekcie, skąd bezpośrednio po treningu uda się w podróż do Legionowa. Wczesna godzina rozgrywania tego spotkania ze względu na porę roku wymusza konieczność, aby nasza ekipa wyruszyła dzień wcześniej i do tego spotkania przystąpiła w pełni sił. W naszym zespole zabraknie Artura Skiby, który w ostatnim spotkaniu nabawił się groźnej kontuzji naderwania mięśnia przywodziciela i jego udział już do końca bieżącej rundy rozgrywek jest wykluczony, lecz kadra naszego zespołu jest na tyle szeroka i wyrównana, że trener Siekliński nie powinien mieć problemu z uzupełnieniem składu.
Drużynie gospodarzy w dotychczasowych spotkaniach tej rundy wiedzie się można powiedzieć średnio. Aktualnie z dorobkiem 19 pkt. zajmuje 11 pozycję w tabeli rozgrywek II ligi wschodniej.
Do chwili obecnej  Legionovia w 15 spotkaniach doznała 6 porażek, w tym 4 porażki na własnym obiekcie i co ciekawe wszystkie w stosunku 1:2. Ponadto zanotowała 5 zwycięstw, oraz 4 remisy. Początek sezonu był dla  niej trudny, kiedy to na samym początku rozgrywek doznała kolejno 3-ch porażek u siebie. Jednak w następnych spotkaniach odniosła kolejno 3 zwycięstwa,  między innymi 0:1 w meczu wyjazdowym ze Zniczem Pruszków, jak również u siebie z Pelikanem Łowicz w stosunku 3-2. W ostatnich 4-ch spotkaniach zespół ten nie doznał porażki /1 zwycięstwo w 12 kolejce, oraz ostatnio 3 remisy/.
Na pewno nie będzie to łatwy przeciwnik dla Limanovii. Atutem tego zespołu jest bardzo dobra gra w ofensywie, gdzie zdecydowanie bryluje w niej 32-tetni doświadczony napastnik Paweł Tomczyk, były zawodnik pierwszoligowego Górnika Łęczna, występujący również w Zniczu Pruszków, Motorze Lublin i Wiśle Płock. Zawodnik ten wybrany został do jedenastki 15 kolejki II ligi wschodniej przez serwis Ekstraklasa.net po tym jak w spotkaniu z Radomiakiem w niecałe 7 minut zdobył dla swojego zespołu 2 bramki, choć gospodarze prowadzili już 2:0. Defensorzy naszego zespołu będą musieli poświęcić dużo uwagi temu zawodnikowi podczas sobotniego spotkania.
Liczymy, że zespół nasz również niepokonany w pięciu kolejnych spotkaniach sprosta zadaniu i przywiezie korzystny wynik z podwarszawskiej miejscowości. 
Spotkanie poprowadzą sędziowie reprezentujący Pomorski Zwiazek Piłki Nożnej:
Sędzia główny:
Maciej Lewicki /Rumia/
Niestety nie będzie transmisji internetowej w TV28.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3355, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^