Rezerwy znowu gromią przeciwnika

2012-10-15 23:45:14
W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej limanowskiej

A klasy drużyna rezerw Limanovia II Transblach rozgromiła na boisku przeciwnika zespół Witowa Mszana Górna w stosunku 8:2 (3:1)

Skład MKS Limanovia II Transblach: Wojtas, Zaręba, Jantas, Ruchałowski, Lis, Slazyk, Kostek, Cygnarowicz, Lachor, Duchnik, Ochociński.

Sędziował: Rafał Lekki

Limanovia zaczęła od mocnego uderzenia. Już w 15 sek. spotkania Cygnarowicz pokonał bramkarza gospodarzy. Gospodarze dość szybko odpowiedzieli celnym trafieniem. W 6' po błędzie defensywy Limanovii wyrównali stan rywalizacji. Dominacja Limanovii w pierwszej połowie została udokumentowana jeszcze dwoma trafieniami. W 19' Duchnika i 44' Ślazyka.
W drugiej połowieLimanovia nadal dyktowała warunki na boisku, skutkiem czego były nastepne bramki. Kanonadę rozpoczął w 48' Duchnik, w 49' swoją drugą bramke zdobył Ślazyk. Po jednym trafieniu dołożyli: w 55' Ochociński, w 62' Kostek. Zakończył to wszystko w 63' Duchnik zdobywając swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. Gospodarzy stać tylko było na jeszcze jedną bramkę w 70' spotkania.
Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasłużyli Duchnik i Ślazyk, którzy w sumie zdobyli 5 bramek. Słowa uznania należą sie też bramkarzowi Tomaszowi Wojtasowi, który popisał sie kilkoma świetnymi interwencjami.

Relację przekazał: Piotr Gawlik

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4449, Skomentowano 0 razy