Zwycięstwo w sparingu na zakończenie okresu przygotowawczego

2012-08-04 16:27:17
Na zakończenie okresu przygotowawczego

zespół Limanovii Szubryt pokonał w meczu sparingowym drużynę IV ligowego Borka Kraków. Mecz odbył się w Krakowie na boisku gospodarzy i zakończył się zwycięstwem naszego zespołu w stosunku 1:3 (1:0).

Bramki:

1:0 – 41' ?
1:1 – 60' – Dziadzio
1:2 – 65' Kozieł
1:3 – 86' Kozieł

Skład Limanovii Szubryt I połowa – Mastalerz - Hudecki, Ruchałowski, Lis, Ślęczka, Skiba, Ślazyk, Serafin, Krół, Gadzina, Mężyk

II połowa: Mastalerz – Kępa, Kulewicz, Garzeł, Cygnarowicz, Cebula, Kostek, Pietras, Basta, Kozieł, Dziadzio.

Jak padały bramki:

1:0
– Daleka wrzutka w pole karne Limanovii i najwyżej do piłki skacze zawodnik gospodarzy , który głową zdobywa prowadzenie swojego zespołu.

1:1 – Kostek dokładnie dogrywa do wychodzącego w tempo Dziadzio a ten uwolnił się z pod opieki obrońców i będąc sam na sam z bramkarzem złapał go na wykroku i posłał piłkę do siatki między jego nogami.

1:2 – Akcję rozpoczął Cebula, który uruchomił z przodu Dziadzio, a ten z boku linii ograniczającej pole 5 m bramkarza dograł dokładnie do nabiegającego Kozieła, który piłkę odbitą od bramkarza na raty pakuje do bramki.

1:3 – Wrzutka w pole karne gospodarzy i ponownie Kozieł świetnie zgasił piłkę klatką piersiowa i z pierwszej piłki uderzył nie do obrony pod poprzeczkę.

Ogólnie zespół Limanovii zaprezentował się pozytywnie prezentując na progu nowego sezonu rozgrywkowego dobrą dyspozycję.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 5068, Skomentowano 0 razy