W meczu z Rakowem historia się powtórzyła

2012-07-18 22:24:03
W rundzie przedwstępnej Pucharu Polski zespół Dariusza Sieklińskiego

odniósł można śmiało powiedzieć zdecydowane zwycięstwo nad II ligowym Rakowem Częstochowa w identycznym stosunku jak rok temu 2:0 (0:0), będąc w przekroju całego spotkania drużyną lepszą.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA - RAKÓW 2:0 (0:0)
1:0 Skiba (60, bez asysty)
2:0 Mężyk (90. Kostek)

SĘDZIOWAŁ: Rafał Greń (Rzeszów). ŻÓŁTE KARTKI: Kozieł (Limanovia) - Werner (Raków). WIDZÓW: 550

LIMANOVIA: Sotnicki - Czajka, Garzeł, Kulewicz, Kępa - Basta (80. Basta), Pietras, Skiba (65. Dziadzio), Cebula (71. Kostek) - Kozieł - Mężyk.
RAKÓW: Kos - Mastalerz, D. Borek, Soczyński, Werner - Marchewka (46. Żurawski), Ł. Kowalczyk, Ogłaza (62. Barzak), D. Świerk (78. Krupa)- Pląskowski - R. Czerwińśki.

Poniżej relacja jaką na żywo przekazywał na stronę Rakowa Pan Dawid Furch

Raków ulega w Limanowii 2:0. Taki sam wynik był rok temu w tej samej fazie Pucvharu Polski

90+3` - koniec spotkania

90+2` - dopuszczony do sytuacji sam na sam z Kosem Mężyk mija naszego bramkarza i podwyższa wynik spotkania na 2:0, asysta Kostka.

90+`1` - podanie na prawą stronę do Żurawskiego ten wchodzi w pole karne, uderza ale obok bramki

90` - sędzia dolicza 3 minuty

90` - rzut rożny dla Limanovii, krótko rozegrany ale piłkę odzyskuje Raków

89` - piłkę wśrodku pola traci Borek, ale poprzez udany powrót odzyskuje ją

86` - rzut wolny dla Rakowa na 35 metrze, strzela Werner ale prosto w mur

83` - z lewej strony pędzi Kostek ale piłkę odbiera mu Mastalerz

82` - kolejna groźna akcja pod naszą bramką strzelał Kozieł z 10 metrów piłkę cudem blokują obrońcy Rakowa

80` - zmiana w Limanovii za Bastę wchodzi Cygnarowicz

79` - w pole karne Rakowa wchodzi Basta, próbuje uderzyć ale strzał blokuje Krupa

78` - zmiana w Rakowie za Świerka wchodzi Krupa

77` - groźne ataki gospoadrzy, teraz próbe dośrodkowania łapie Kos

75` - kolejne dośrodkowanie Żurawskiego i ponownie wybijają obrońcy Limanovii

74` - na prawej stronie Żurawski, dośrodkowuje ale piłkę głową wybijają obrocy

73` - w środku pola faulowany Pietras przez Czerwińskiego.

70` - kolejna zmiana w zespole gospodarzy za Cebulę wchodzi Kostek

69` - dośrodkowanie Barzaka w kierunku bramki gospodarzy, głową próbuje strzelać Łukasz Kowalczyk ale niecelnie

67` - strzał Pląskowskiego z 30 metrów, ale obok bramki

66` - żółtą kartką ukarany Kozieł za faul na Soczyńskim

64` - zmiana również w Limanovii Dziadzio wchodzi za Skibę

64`faulowany Pląskowski przy lini bocznej, rzut wolny dla Rakowa, zamieszanie w polu karnym, jeden z naszych graczy strzela głową...SŁUPEK !

61` - zmiana w Rakowie za Ogłazę wchodzi Barzak

60` - na prawej stronie piłkę dostaje Skiba, wchodzi w pole karne i strzałem w długi słupek pokonuje Kosa.

58` - na prawej stronie Cebula, wchodzi w pole karne próbuje dośrodkować ale dośrodkowanie blokuje Werner. Rzut rożny dla Limanovii..................................

56` - rzut wolny dla Rakowa przy polu karnym Limanovii, dośrodkowuje Werner ale piłka mija wszystkich w polu karnym

53` - podanie Skiby w kierunku napastników ale za mocno i przy piłce Mateusz Kos

50` - na lewej stronie Cebula dośrodkowuje piłkę w pole karne Rakowa, z piłką na 5 metrze mija się Basta.

47` - na prawej stronie Czerwiński dośrodkowuje w pole karne, piłkę piąstkuje bramkarz gospodarzy

46` - drugą połowę rozpoczynają gospodarze

46` - obie drużyny na boisku, czekamy na rozpoczęcie spotkania. W Rakowie jedna zmiana za Marchewkę wejdzie Żurawski. W Limanovii bez zmian.

Nasz dzisiejszy skład można powiedzieć eksperymentalny z tego powodu, iż w dzisiejszym meczu nie mogą wystąpić zawodnicy którzy grali w Pucharze Polski w drugiej drużynie Rakowa.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy konta na Facebook`u do rozmowy jaką umożliwiw wtyczka na naszej stronie. Czat znajduje się bezpośrednio pod tekstem relacji.

W przypadku remisu w dzisiejszym spotkaniu nastąpi dogrywka, a jeżeli ta by nie wyłoniła zwycięzcy wynik meczu rozstrzygną rzuty karne.

45` - koniec pierwszej połowy

45` - do piłki w polu karnym Rakowa dochodzi Kozieł strzela..... nasz zespół ratuje poprzeczka

44` - żółtą kartką ukarany Radosław Werner

43` - rzut rożny dla Rakowa, dośrodkowanie Wernera, piłkę głową wybijają obrońcy Limanovii

41` - rzut rożny dla Limanovi. Dośrodkowanie głową wybija Werner.

Na trybunach w Limanowej ok 350 osób. Nie brakuje również kibiców Rakowa, którzy stoją za siatką w liczbie ok 40 osób.

35` - na prawej stronie Kozieł próbuje dośrodkować. Dośrodkowanie blokuje Werner.

33` - podanie  Świerka na prawą stronę do Marchewki, ten prowadzi piłkę, zauważył wychodzącego na pozycję Pląskowskiego, próbuje podać ale niecelnie i piłka w rękach bramkarza

32` - dalekie podanie Soczyńskiego w kierunku bramki Limanovii wybijają obrońcy

31` - faulowany Werner w środku boiska

29` - z prawej strony dośrodkowuje Kozieł, w środku pola karnego Rakowa niepilnowany Mężyk strzela ale słaby strzał broni Kos

28` - na lewej stronie Werner, walczy o piłkę - aut dla Rakowa

25` - rzut wolny dla Limanovii w 35 metrze przy lini bocznej, dośrodkowuje Basta ale wprost w ręce Kosa

23` - w środku pola piłkę prowadzi Pląskowski, decyduje się na strzał ale blokuje go Kucewicz

22` - dalekie podanie Soczyńskiego w kierunku Świerka, na aut wybija obrońca Limanovii, Czajka

20` - podanie do wychodzącego na czystą pozycję Czerwińskiego, ten jednak na spalonym

19` - drybling w środku pola Pląskowskiego, slizgiem wybija mu piłkę Kępa

17` - dośrodkowanie z prawej strony Skiby pewnie wybija Werner

15` - na prawej stronie Marchewka, schodzi do środka ale niestety traci piłkę

12` - nieporozumienie między Świerkiem a Czerwiński, ten pierwszy podawał prostopadle Czerwiński jednak nie był na to gotowy

11` - dośrodkowanie z prawej strony do Czajki, ten niepilnowany uderza alke wysoko ponad bramką Kosa

10` - niecelne podanie Łuaksza Kowalczyka do Kosa i rzut rożny dla Limanovii. Rzut rożny krótko rozegrany, dośrodkowanie wybijają obrońcy Rakowa

9` - Świerk próbował prostopadle podać do wychodzącego Czerwińskiego, ale minimalnie niecelnie

5` - faulowany Kowalczyk w polu karnym Rakowa

4`- Limanovia rozgrywa piłkę we własnej obronie, niecelna próba podania na lewą stronę - aut dla Rakowa

2` - dośrodkownie z rzutu rożnego na krótki słupek wybijają piłkarze Rakowa

2` na lewej stronie przy piłce Kozieł, walczy z nim Mastalerz - górą piłkarz Rakowa ale piłka wychodzi na rzut rożny

1` - mecz rozpoczyna Raków, który gra dziś cały na niebiesko.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 6001, Skomentowano 0 razy

Limanovia Szubryt - Raków Częstochowa, 18.07.2012 (2-0)