Sparing Limanovia Szubryt - Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:2)

2012-01-27 15:39:54
W rozegranym sparingu na sztucznym boisku w Tylmanowej

zespół Limanovii Szubryt doznał porażki w stosunku 0:3 (0:2)  z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz: obydwa zespoły występowały w następujących zestawieniach:

Limanovia Szubryt

I połowa: Pyskaty - Garzeł, Kulewicz, Podstolak, Kępa, Skiba, Basta, Pietrzak, Orzechowski, Fałowski /30' Kiwacki/, Mężyk

II połowa: Sotnicki - Garzeł, Banaszkiewicz, Wszołek, Krupa, Wańczyk, Ślazyk, Dziadzio, Basta, Kiwacki /60' Gadzina/, Fall

Sandecja

Bieszczad (46 Różalski) - Makuch, Frohlich, Zinyak, Niechciał - Leśniak, Gawęcki, Szczepański, Novisedlak - Janić - Aleksander oraz Szeliga, Trochim, Wilk.

Bramki: Janić 9, 22, Banaszkiewicz (sam.) 58

Sędziował: p. Krzysztof Ziaja z Nowego Sącza

1:0  W 9 minucie Janić otrzymał podanie 25 m od bramki Limanovii. Mocno strzelił, a piłka trafiła w samo okienko. Bramkarz Limanovii był bez szans.Zespół Limanovii od razu ruszył do ataków.  Basta na zmianę z Mężykiem próbowali ograć obronę Sandecji, ale defensywa Sandecji pod wodzą Frohlicha nie dała sie zaskoczyć.

2:0  22' Druga bramka padła po rzucie rożnym wykonanym przez Janića, który zaskoczył naszą defensywę  rogalem i piłka bezposrednio wylądowała w naszej bramce.

3:0  58' Niefortunna interwencja Banaszkiewicza, który przy próbie wybicia dośrodkowania Szeligi główkował do własnej bramki.

W zespole Limanovii/Szubryt zaprezentował się Arkadiusz Garzeł ze Szreniawy Nowy Wiśnicz, jego kolega klubowy Wojciech Dziadzio, Mariusz Mężyk z Kolejarza Stróże, Mateusz Orzechowski z Rakowa Częstochowa, Fabian Fałowski (ostatnio Lubań Maniowy) oraz Senegalczyk Ousseynou Fall.
Z pośród testowanych zawodników na razie trener Tajduś podziękował młodemu 18-letniemu Senegalczykowi, który mimo zdobycia dwóch bramek w poprzednich sparingach nie przekonał go dopatrując sie u niego braków w poczynaniach destrukcyjnych. Inną kwestią jest to, że jako obcokrajowiec nie przysługuje mu status młodzieżowca.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 5361, Skomentowano 0 razy

Limanovia - Sandecja 0:3