Wysoka wygrana z Naprzodem

2012-05-13 20:59:01
Wysokim zwycięstwem

w stosunku 5:0 (3:0) zakończyło się spotkanie zespołu Limanovii Szubryt z autsajderem III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Naprzodem Jędrzejów.

Składy zespołów

Limanovia Szubryt:
Pyskaty, Słaby, Garzeł, Kulewicz, Podstolak /46' Wszołek/, Fałowski /53' Kiwacki/, Skiba, Dziadzio, Basta /46' Kepa/, Prokop, Mężyk /70' Gadzina

Naprzód: Beszczyński - Olszewski /30' Gągorowski/, Milcarz T., Puchrowicz, Maciejewski, Żak, Milcarz K., Pach /64' Drej/, Bębenek /57' Matan/, Osiński, Dziadowicz /81' Iwański

żółte kartki:Podstolak, Basta, Wszołek, Kulewicz – Milcarz K., Osiński, Maciejewski

Sędziowali: Konrad Kolak – sędzia główny
Paweł Kupczak – asystent nr 1
Krzysztof Budnik – asystent nr 2

Widzów: 300

Akcja po akcji:

7' 1:0 rzut rożny Garzeł przyłożył głowę do szybującej piłki która ugrzęzła w siatce bramki rywali.

8' 2:0 dokładne podanie Garzeła do Mężyka, a ten wykończył akcje strzałem z narożnika 5 m w krótki róg bramki obok rąk interweniującego bramkarza gości.

17' 3:0 Prokop wrzuca dokładną piłkę do będącego w polu karnym Dziadzio, a ten przytomnie lobuje wychodzącego z bramki Beszczyńskiego.

23'
Mężyk z 16m oddał strzał po ziemi obok słupka.

24' Kapitalną okazje do podwyższenia wyniku zmarnował Dziadzio i z 6 m przeniósł piłkę nad bramką.

25' Bramkarz gości dalekim wybiegiem próbuje ratować swój zespół przed utrata bramki, jednak przegrywa pojedynek z Bastą który podaje do tyłu do Dziadzio, a ten widząc pustą bramkę oddaje strzał w jej kierunku, jednak nie trafia do bramki.

27' Skiba z 16 m oddaje strzał również obok celu.

37' Jedna z nielicznych akcji gości. Akcja prawą stroną przeprowadza Dziadowicz który dokładnym podaniem w pole karne obsłużył Żaka, a ten z 12 m uderza nad poprzeczką.

59' Dziadzio z 16 m uderza mocno po ziemi, lecz bramkarz broni.

61' Zamieszanie w polu karny gości. Najpierw strzał Kępy a później Mężyka zablokowany.

63' Kąśliwy strzał Mężyka z za 16-tki . Piłkę kozłującą ofiarnie broni Beszczyński na rzut rożny.

71' 4:0 Po akcji prawą strona Prokopa ponownie jego dokładne podanie w pole karne do Mężyka, a ten opanował sobie piłkę i uderzył nie do obrony.

77'
Ładna akcja Limanovii zakończona strzałem Skiby w poprzeczkę.

90' 5:0 Strzał Gadziny w słupek. Piłka wychodzi na przedpole bramkowe i w walce o nią faulowany Kiwacki. Sędzia spotkania dyktuje rzut karny dla Limanovii. Do egzekwowania karnego podchodzi Pyskaty. Pewnym strzałem po ziemi w lewy róg ustala wynik spotkania.

Ogólnie rzecz biorąc udany debiut w roli szkoleniowca Limanovii trenera Dariusza Sieklińskiego. Po zawodnikach widać było, że chcą się pokazać nowemu trenerowi z jak najlepszej strony i walczyli bardzo ambitnie aplikując przeciwnikowi 5 bramek, a przy lepszej jeszcze skuteczności mogło ich być więcej . Trener po meczu pozytywnie ocenił postawę zawodników.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4940, Skomentowano 0 razy

Limanovia Szubryt - Naprzód Jędrzejów (5-0)

2012-05-13

26 kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi małopolsko-świętokrzyskiej (13 maja 2012) fot. Piotr Śliwa http://www.pksphotography.com