Sędziował: Sebastian Widlarz (Wadowice).
Żółte kartki: Dziadzio, Słaby, Gadzina - Yenia Osama, Banaczkowski, Sobczyński, Skarbek, Armata, Rogala.

Limanovia Szubryt: Pyskaty – Słaby, Garzeł, Kulewicz, Podstolak – Skiba (70 Orzechowski), Prokop, Dziadzio, Basta – Pietrzak (10 Fałowski, 70 Kiwacki), Mężyk (70 Gadzina).

Orlicz: Yenia Osama – Armata, Mojecki, Banaczkowski, Łozniak – Rogala (89 Zakowicz), Kubiec, Szkrabek, Zegadło – Krogulec, Sobczyński.

Akcja po akcji:
I POŁOWA.

3' Dziadzio idealnie prostopadłym podaniem uruchomił Mężyka, który będąc sam na sam z bramkarzem posłał piłkę obok bramki.
20' piłka w siatce gości po akcji Dziadzio, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.
22' Mężyk na 16 m w dogodnej sytuacji do oddania strzału jednak brak decyzji powoduje utratę piłki i goście wyprowadzają kontrę.
24' przytomne dogranie Dziadzio do Fałowskiego ten z narożnika 5m uderza prosto w ręce bramkarza
25' Szybka akcja lewą strona. Do prostopadłego podania Mężyka wychodzą Fałowski i Dziadzio. Fałowski zostawia piłkę rozpędzonemu Dziadzio, który wychodzi na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem i przytomnie lobuje go lokując piłke w siatce gości. 1:0 dla Limanovii.
28' Szybkie wybicie piłki z wolnego przez Garzeła, podanie do Fałowskiego, który również próbuje lobować wychodzącego bramkarza lecz piłka zatrzymuje sie na górnej siatce.
33' strzał Dziadzio z narożnika 16 m zatrzymuje się na bocznej siatce.
35' Rzut wolny dla gości z przed linii 16 metra. Sobczyński uderza dołem obok muru, jednak Pyskaty pewnie wyłapuje piłkę zmierzająca w środek bramki.
40' bramkarz gości dalekim wybiegiem poza 16-tkę ratuje gości przed kontrą naszego zespołu, jednak niedokładnie wybija piłkę, którą przejmuje Podstolak, lecz jego strzał z 35 m do pustej bramki jest niecelny i przechodzi obok słupka.
45' Strzał Mężyka z okolicy bocznej linii ograniczającej pole 16 metra trafia w słupek przy krótkim rogu.

II POŁOWA

47' Podanie Dziadzio do Mężyka przed 16 metr i kapitalny strzał tego ostatniego z trudem obroniony przez Osamę.
48' Jedna z nielicznych dotychczas akcji gości. Podstolak przegrywa walkę o górną piłkę ze Skarbkiem, który przedarł sie w pole karne i uderzył przy krótkim rogu, gdzie był Pyskaty i pewnie zażegnał niebezpieczeństwo.
50' Goście wyprowadzają piłkę z własnej połowy. Bardzo ambitnie walczący Mężyk odbiera na 30 metrze piłkę obrońcy, przedziera się przed linię 16 m i pięknym uderzeniem w okienko bramki gości podwyższył prowadzenie Limanovii na 2:0.
54' Nasi zawodnicy jakby zadowoleni z prowadzenia nie zapobiegli zdobyciu kontaktowego gola przez gości. Akcja prawą stroną i piłkę posłaną wzdłuż linii 5 m nikt z naszych obrońców nie wybił, a ta stała się łupem Skarbka, który z bliska strzałem pod poprzeczkę zdobywa kontaktowego gola dla przyjezdnych.
59' Niezwykle waleczny Mężyk dostaje piłkę i z 6 metra uderza jednak prosto w dobrze spisującego się bramkarza gości.
61' Szybka kontra prawą stroną Basty po podaniu Skiby i strzał na dużej szybkości niestety niecelny.
62' Rzut rożny dla gości i znowu błąd obrońców, którzy zostawili na 5 metrze nieatakowanego Mojeckiego, który, głową zdobywa wyrównanie dla swojego zespołu.
Od tego momentu nasi zawodnicy rzucili sie do falowych ataków starając sie zadać decydujące trafienie i tak:
70' Basta w sytuacji sam na sam, jednak w polu karnym za daleko do przodu wypuścił sobie piłkę, która padła łupem bramkarza gości.
71' Tym razem szybka kontra z udziałem Garzeła, który również w sytuacji sam na sam z golkiperem gości lobuje go i piłka przechodzi minimalnie nad bramką.
73' Sunie atak za atakiem na bramkę gości i tym razem Kubiec wybija głową piłkę posłaną na przedpole bramkowe gości.
74' Niespodziewany strzał Rogali z około 18 m Pyskaty sparował na poprzeczkę.
80' Dogranie w pole karne Basty do Kiwackiego na 5metr jednak bramkarz jest szybszy i zażegnuje niebezpieczeństwo.
90+1 Jeszcze Gadzina próbuje zmienić niekorzystny dla nas rezultat spotkania, lecz jego strzał z boku pola karnego z trudem , ale broni Osama.

W doliczonym czasie goście wyraźnie zadowoleni z rezultatu opóźniają grę starając się utrzymać rezultat do końca. To się im udaje i zadowoleni opuszczają plac gry po końcowym gwizdku sędziego.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 5524, Skomentowano 0 razy

Limanovia Szubryt - Orlicz Suchedniów (2-2)

2012-05-02

24 kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi małopolsko-świętokrzyskiej (2 maja 2012) fot. Piotr Śliwa http://www.pksphotography.com