MLJS: Pewna wygrana z Dalinem Myślenice.

2017-05-24 21:30:26
Małopolska Liga Juniorów Starszych - grupa mistrzowska, 7 kolejka w grupie mistrzowskiej. Już w I połowie rozstrzygnęły się losy spotkania, Limanovia do końca spotkania spokojnie kontrolowała grę.

MKS Limanovia Elektrical MOS PL - KS Dalin Myślenice  3-0 (3-0)

1:0 Piotr Matras 10 min, 2:0 Bartomiej Żurek 17 min, 3:0 Piotr Matras (as. Norbert Czaja) 39 min.

Skład MKS Limanovia: Maciej Kordeczka (46 Rafał Pietrzak), Piotr Śmierciak, Dawid Plata (64 Kacper Pławecki), Adrian Opyd (46 Kacper Gąsiorek), Mateusz Matlęga, Maciej Krzyżak, Piotr Matras, Norbert Czaja (46 Karol Mus), Maciej Tarasek, Grzegorz Kłusek, Bartłomiej Żurek.

Kolejny dobry mecz podopiecznych Łukasza Bukowca. Konsekwentna gra w obronie kapitana Dawida Platy z kolegami. W środku pomocy dobrze kreował i rozprowadzał piłki drugi kapitan Maciej Krzyżak, dzięki któremu inni błyszczeli na boisku. Bardzo dobry mecz rozegrał kolejny pomocnik i strzelec dwóch bramek Piotr Matras. Dobre spotkanie zagrało również trzech kadrowiczów z pierwszego zespołu: Piotr Śmierciak, Karol Mus i Norbert Czaja.

Cała drużyna zagrała mądry futbol zespołowy na zero z tyłu z ambitnie grającą drużyną Dalina, bez podpalania się w drugiej połowie, gdy wynik był już z dobrą zaliczką trzech bramek jeszcze przed przerwą. Goście tylko w ostatniej akcji meczu mieli sytuację bramkową, ale Rafał Pietrzak szybkim wyjściem obronił strzał w sytuacji sam na sam.

Następny mecz juniorzy starsi Limanovii zagrają na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz, 28 maja 2017 o godz. 18:00 (niedziela).

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4290, Skomentowano 0 razy