MLJS: wysokie zwycięstwo juniorów z Dalinem Myślenice.

2017-04-18 15:40:13
Małopolska Liga Juniorow Starszych, 10 kolejka. Wyjazdowe zwycięstwo dające nam awans na 6 miejsce w grupie Mistrzowskiej.

KS Dalin Myślenice - MKS Limanovia Elektrical MOS PL  0-5 (0-3)

Bramki: 1-0 Grzegorz Kłusek 7 (as. Maciej Tarasek), 2-0 Piotr Śmierciak głową 23 (Piotr Matras), 3-0 Grzegorz Kłusek 40 (as. Norbert Czaja), 4-0 Maciej Tarasek 50 (as. Bartłomiej Żurek), 5-0 Kacper Gąsiorek 75 (as. Norbert Czaja)

Skład Limanovii: Rafał Pietrzak (45' Maciej Kordeczka), Piotr Śmierciak, Adrian Opyd (60' Kacper Gąsiorek), Dawid Plata, Andrzej Mrożek, Maciej Tarasek (60' Mateusz Matlęga), Piotr Matras (60' Kacper Pławecki), Karol Mus (60' Skrzatek), Maciej Krzyżak, Norbert Czaja, Grzegorz Kłusek (45' Bartłomiej Żurek).

Relacja:

7 minuta meczu: Maciej Tarasek dorzuca ze skrzydła i akcję z zimną krwią wykończył Grzegorz Kłusek.

15 minuta: Dawid Plata z rzutu wolnego (20 metr) strzela w słupek.

23 minuta: rzut różny, Piotr Matras idealnie zagrywa piłkę na głowę Piotra Śmierciaka, a ten nie marnuje takich okazji.

40 minuta: Norbert Czaja zagrywa prostopadłą piłkę między nogami obrońcy i w sytuacji "sam na sam" Grzegorz Kłusek ponownie pakuje piłkę do siatki

50 minuta: Bartłomiej Żurek minął trzech rywali, następnie posłał dobre podanie do Macieja Taraska, który zamienił podanie kolegi na bramkę.

75 minuta: Norbert Czaja z Kacprem Skrzatkiem krótko rozegrali rzut różny, Czaja dobrym dośrodkowaniem odnajduje Kacpra Gąsiorka, który dobija rywala piątą bramką.

Następny swój mecz Juniorzy starsi Limanovii rozegrają u siebie na stadionie Limanovii z Sandecja Nowy Sącz, w niedzielę 23 kwietnia 2017 o godz. 12:00.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4150, Skomentowano 0 razy