IV liga: Pokonany BKS. Mocne wejście młodzieżowca Pawła Matrasa. Bomba kapitana z 40 metrów.

2020-10-17 23:28:44
Małopolska-wschód. Limanovia zdobyła w Bochni komplet punktów i nadal znajduje się w ścisłej czwartoligowej czołówce. Gole dla Trójkolorowych zdobył Kamil Kurczab, Sylwester Tokarz i Paweł Matras.

BKS BOCHNIA - MKS LIMANOVIA LIMANOWA 0:3 (0:1)

BRAMKI: 0:1 Kamil Kurczab 42 (rzut wolny), 0:2 Sylwester Tokarz 77 (asysta Paweł Matras), 0:3 Paweł Mastras 90 (asysta Dawid Basta).

Czerwona kartka: Lando (BKS Bochnia, w 51 minucie za faul).

Żółte kartki: Sikora, Chlebek, Tabor - K. Mus, Pławecki, Dara, Jacak.

Sędzia główny: Michał Ślaski

MKS Limanovia: Wojciech Mastalerz - Dawid Basta, Szymon Witek, Kacper Skrzatek (60 Paweł Matras), Karol Mus - Kamil Kurczab, Sebastian Jacak, Mateusz Dara (60 Tomasz Zawiślan), Grzegorz Mus (65 Szymon Majeran) - Maciej Krzyżak (75 Mateusz Wilk), Paweł Pławecki (65 Sylwester Tokarz). A także: Karol Pietrzak - Łukasz Krupa.

Trener: Piotr Kapusta, II trener: Arkadiusz Sajdak. Fizjoterapeuta: Łukasz Zelek. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Na małym boisku, do tego bardzo grząskim, gospodarzom znacznie łatwiej było się bronić. Dlatego, w pierwszej połowie pojedynek był wyrównany, z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. W końcówce pierwszej połowy pięknego gola zdobył kapitan Limanovii. Popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego z 40 metrów.

Po zmianie stron, goście kontrolowali wydarzenia na boisku, do tego od 51 minuty "Trójkolorowi" grali w liczebnej przewadze. W drugiej połowie sporo świeżości w grze Limanovii wznieśli zawodnicy rezerwowi. Przede wszystkim Sylwester Tokarz, który zdobył gola, a młodzieżowiec Paweł Matras zanotował asystę i celnym trafieniem ustalił wynik spotkania na 3-0 dla Limanovii.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 2258, Skomentowano 0 razy