IV liga: Horror w Limanowej. Limanovia wyrwała zwycięstwo po dwóch golach w doliczonym czasie gry!

2020-10-12 11:27:39
Małopolska-wschód. Niesamowita końcówka Limanovii, która jeszcze w doliczonym czasie gry przegrywała niespodziewanie z Barciczanką Barcice. Zdołała jednak zdobyć dwa gole i zainkasować trzy punkty. Trójkolorowi wskoczyli na pudło.

LIMANOVIA LIMANOWA - BARCICZANKA BARCICE 3:2 (1:1)

0:1 Oliwer Bogusławski 12, 1:1 Szymon Majeran 34, 1:2 Tymoteusz Wiewióra 67, 2:2 Paweł Pławecki 90(+5), 3:2 Sebastian Jacak 90 (+6) z rzutu karnego (faulowany Karol Mus).

Sędzia główny: Tomasz Biela. Asystent: Arkadiusz Kmak. Asystent 2: Mateusz Gardoń.

Żółte kartki: Jacak, Matras, Pławecki, Dara, Wilk - Jurczak dwie, Rejentowicz, Bogusławski, Gniecki. Od 85 minuty goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Jurczaka (w konsekwencji dwóch żółtych).

MKS Limanovia: Wojciech Mastalerz - Tomasz Zawiślan, Kacper Skrzatek (58 Paweł Pławecki), Karol Mus, Łukasz Krupa (63 Grzegorz Mus) - Mateusz Wilk, Paweł Matras (58 Kamil Kurczab), Sebastian Jacak, Dawid Basta (63 Maciej Krzyżak), Szymon Majeran - Sylwester Tokarz (63 Mateusz Dara). A także: Karol Pietrzak, Kamil Rosiek.

Trener: Piotr Kapusta, II trener: Arkadiusz Sajdak. Fizjoterapeuta: Łukasz Zelek. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Trener Limanovii Piotr Kapusta spodziewał się trudnego pojedynku, bo Barciczanka w ostatnich dwóch spotkaniach prezentowała się coraz lepiej. Do tego przypuszczał, że goście będą mocno zmobilizowani na ten pojedynek. Mecz ułożył się po myśli Barciczanki, która już od 12 minuty wyszła na prowadzenie. Po stracie piłki w środku pola rywale przeprowadzili szybką kontrę zakończoną celnym strzałem z ostrego kąta w wykonaniu Bogusławskiego. Limanovia miała swoje szanse, ale przed przerwą wykorzystała tylko jedną. W pole karne dośrodkował Dawid Basta, obrońca gości zbyt krótko wybił piłkę, a Szymon Majeran z 15 metrów celnym uderzeniem doprowadził do wyrównania.

Po zmianie stron Limanovia miała przewagę, ale to goście ponownie wyszli na prowadzenie (celny strzał z 17 metrów). Gospodarze do końca walczyli o korzystny rezultat. W 90 minucie znakomitej okazji nie wykorzystał przede wszystkim Sebastian Jacak. Po kilku minutach Jacak jednak dokładnie podał a z bliskiej odległości wyrównującego gola zdobył Paweł Pławecki. Wydawało się, że skończy się podziałem punktem. W ostatniej akcji w polu karnym sfaulowany został Karol Mus, a jedenastkę wykorzystał Sebastian Jacak.

Skrót meczu MKS Limanovia - Barciczanka Barcice (3:2). Podsumowanie 11. kolejki spotkań:  https://www.tv28.pl/11895-iv-liga-wschodnia-skrot-meczu-mks-limanovia-barciczanka-barcice-32-podsumowanie-11-kolejki-spotkan

Trójkolorowi wskoczyli na pudło w tabeli IV ligi Małopolskiej-wschód i zajmują obecnie trzecie miejsce. Terminarz, wyniki i tabela: http://www.mzpnkrakow.pl/wyniki/s_IV_wsch_2021

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 2311, Skomentowano 0 razy