15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJM: Dalin pokonany, dublet Kamila Tokarczyka. Rywale zagrali dla Limanovii.

2019-05-18 22:50:50
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, II liga wojewódzka, kolejka 11. Pomimo osłabienia kadrowego, podopieczni Tomasza Sebastjańskiego pewnie pokonali na wyjeździe miejscowy Dalin Myślenice.

Dalin Myślenice - MKS Limanovia Indeco MOS.PL Limanowa 0-3 (0-3)
BRAMKI:  1:0 dla Limanovii, Kamil Tokarczyk (asysta Adrian Twaróg), 12 minuta. 2:0 dla Limanovii, Kamil Tokarczyk (asysta Jakub Piaskowy), 20 minuta. 3:0 dla Limanovii, Adrian Twaróg głową (asysta Michał Garcarz z rzutu wolnego), 38 minuta.

LIMANOVIA: Jakub Wiktor - Arkadiusz Kaleta, Arkadiusz Śliwa, Kamil Michalik, Michał Garcarz (C), Jakub Czaja, Dawid Szewczyk, Adrian Twaróg (55 Patryk Tokarczyk), Grzegorz Badyla, Jakub Piaskowy, Kamil Tokarczyk (78 Patryk Osinko). Trener: Tomasz Sebastjański. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Od początku meczu przewaga Limanovii była bezdyskusyjna i Trójkolorowi zasłużenie wygrali to spotkanie. Szczególnie należy wyróżnić tu Kamila Tokarczyka (wychowanka Uranu Łukowica, który przed rundą wiosenną przeszedł do Limanovii z Uranu wraz ze swoim bliźniaczym bratem Patrykiem, który pojawił się na murawie w II połowie i również zaliczył dobry występ). Kamil Tokarczyk strzelił dwie pierwsze bramki dla Limanovii po podaniu Adriana Twaroga i Jakuba Piaskowego, które już od początku ustawiły mecz na korzyść gości. Trzecią bramkę tuż przed przerwą dołożył jeszcze Adrian Twaróg z głowy po dośrodkwaniu z rzutu wolnego Michała Garcarza.

Dzięki wygranej oraz pozostałym wynikom w lidze (rywale zagrali dla Limanovii), Trójkolorowi ponownie liczą się w walce o powrót do I ligi wojewódzkiej.

Następny mecz ligowy, w ramach 12. kolejki, Juniorzy młodsi Limanovii (2002 i młodsi) rozegrają u siebie, tj. w sobotę dnia 25 maja 2019 r. o godz. 14:00 z drużyną Dunajca Nowy Sącz, na stadionie Limanovii.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3883, Skomentowano 0 razy