15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJS: wygrana z Profi Zielonki na wyjeździe.

2019-04-14 15:24:28
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 20. Limanovia wygrała 3-1 z AP Profi Zielonki (gospodarz spotkania) na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy AZS AWF Kraków. Podopieczni Łukasza Bukowca już od pół roku nie przegrali meczu w lidze.

AP Profi Zielonki - MKS Limanovia Elektrical MOS.PL Limanowa  1-3 (1-2)

BRAMKI: 0-1 Bartłomiej Trela (dobitka po strzale Bartłomieja Żurka) 12 minuta, 0-2 Piotrek Matras (asysta Bartłomiej Żurek) 18 minuta, 1-2 gospodarze: M.Sobolewski 37 minuta, 1-3 Paweł Matras (asysta Karol Pietrzak) 90(+2) minuta.

Żółta kartka: Maciej Kęska (Limanovia)

MKS LIMANOVIA: Karol Pietrzak - Mateusz Matlęga (46 Paweł Matras), Kacper Skrzatek (C), Wojciech Jędrzejek (80 Jakub Urbański), Tomasz Miśkowiec (55 Szymon Pietrzak), Maciej Kęska, Szymon Majeran, Paweł Pławecki, Piotr Matras (46 Adrian Stajnder), Bartłomiej Trela, Bartłomiej Żurek. Trener: Łukasz Bukowiec, Kierownik: Mateusz Wroński.

Rywale posiadali dobre warunki fizyczne i spore umiejętności, jednak to nie wystarczyło na będących ostatnio w bardzo dobrej formie na wiosnę juniorów Limanovii. Spotkanie rozgrywame było na sztucznym boisku... a co to znaczy dla Trójkolorowych? Mecz pokazał co znaczy równe boisko i umiejętności. Trójkolorowi pokazali te umiejętności bezsprzecznie na równym boisku.

Limanovia zgarnęła komplet punktów na wyjeździe z kolejnym mocnym przeciwnikiem w małopolskiej lidze (ostatnio u siebie z Termalicą również 3-1), tym samym umacniając się w górnych rejonach tabeli Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych.

Następny mecz ligowy juniorzy starsi Limanovii rozegrają w MLJS u siebie w roli gospodarza, tj. w Wielki Czwartek, dn. 18 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00 z drużyną BKS Bochnia, na stadionie MKS Limanovia. Wstęp wolny.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3122, Skomentowano 0 razy