AIR JORDAN 5 RETRO "BEL-AIR" Style Code: 621958 090 Size 8.5 Mens Nike Air Jordan V 5 Retro 3LAB5 BLACK SILVER CEMENT GREY WHITE 599581-003 11cheap jordans for sale NIKE AIR JORDAN 7 RETRO N7 WHITE/BLUE MEN SIZE 12 NEW 744804 144New Nike Air Jordan retro 10 London city pack European Release OVO size 10.5 Air Jordan IV 4 Cool Grey Size 10 DEADSTOCKcheap jordans for sale 2003 NEW DS NIKE AIR JORDAN RETRO VIII 8 LOW SZ 12 PLAYOFF BLACK RARE XI 11 DTNWB Nike Air Jordan 1 KO High Shadow Black Grey Retro Mid Men's Size 9.5 AIR JORDAN 1 RETRO HI OG LASER WHITE METALLIC SILVER 705289-100 NEW SIZE 11.5 12cheap jordan shoes for sale Air Jordan retro 12 Gym Red Size 13 BEST PRICE!!2005 Air Jordan Melo 5.5 basketball shoes univ blue-taxi 311813-001 Men sz 11.5 DS 2013 NIKE AIR JORDAN 13 XIII BLACK VARSITY RED 414571 010 BRED - Size 14cheap jordan shoes BRAND NEW Nike Air Jordan 6 VI Infrared Red/Black Toro 23 Size 10 US 384664 623Nike Air Jordan Spike Forty PE Lee White Red Mens Basketball Shoes 807541-101 Nike Air Jordan Melo M10 Christmas SPECIAL EDITION Green Greycheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan Retro XI 11 Low IE Referee Black Cat size:UK 8Jordan Retro 14 Thunder Black Yellow Nike Air jordan XX8 28 SE Elephant print redcheap jordan shoes 2003 NIKE AIR JORDAN 1 RETRO Patent white/black-varsity red 136085-106 sz 13.5Nike Air Jordan 3 Infrared White Black 398614-123 GS Size 5Y-7Y W/Receipt NIKE AIR JORDAN RETRO 11 Cool Gray 100% Nike 11.5cheap jordan shoes Nike Air Jordan Future 656503-301 Men Sz: 81998 OG Nike Air Jordan XIII 13 PLAYOFF BLACK TRUE RED WHITE BRED 136002-061 10 NIKE AIR JORDAN RETRO 12cheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan XI 11 Space Jam Retro Sz 8 NWB
XXV Mistrzostwa LPPN: 16 drużyn Limanovii. - Limanovia MKS
Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. POPRAD Muszyna 15 40
2. UNIA Tarnów 15 35
3. LIMANOVIA Limanowa 15 34
4. SANDECJA II Nowy Są... 15 27
5. WATRA Białka Tatrza... 15 26
6. ORKAN Szczyrzyc 15 26
7. BARCICZANKA Barcice 15 22
8. OKOCIMSKI Brzesko 15 19
9. GLINIK Gorlice 15 18
10. GKS Drwinia 15 17
11. LKS Szaflary 15 17
12. LUBAŃ Maniowy 15 16
13. TARNOVIA Tarnów 15 16
14. DUNAJEC Zakliczyn 15 15
15. BOCHEŃSKI KS 15 13
16. OLIMPIA Pisarzowa 15 2
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2018/2019 w IV Lidze?

XXV Mistrzostwa LPPN: 16 drużyn Limanovii.

2018-11-27 11:01:48
Powiększ
Jubileuszowe XXV Mistrzostwa Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej w halowej piłce nożnej 'grudzień 2018 - ZGŁOSZENIA. Łącznie 116 zgłoszonych zespołów z powiatu limanowskiego, a w tym 16 swoich drużyn zgłosiła do turnieju Limanovia.

 

ZGŁOSZONE DRUŻYNY:

 

SKRZATY (13) Sokół Słopnice, Płomień Limanowa, Mordarka, FA Dobra, AP Mam Talent I, AP Mam Talent II, Uran Łukowica, MUKS Halny Kamienica, AP Limanovia I, AP Limanovia II, AP Bonito I, AP Bonito II, Rupniów.

ŻAKI (22) Sokół Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Płomień III Limanowa, Płomień IV Limanowa, Mordarka I, Mordarka II, FA Dobra I, FA Dobra II, AP Mam Talent I, AP Mam Talent II, AP Mam Talent III,  Uran Łukowica, MUKS Halny Kamienica, AP Limanovia I, AP Limanovia II, AP Bonito I, AP Bonito II, AP Bonito III, AP Bonito IV, Dobrzanka Dobra, Tymbark.

ORLIKI (24) Sokół I Słopnice, Sokół II Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Płomień III Limanowa, Dobrzanka Dobra,  Mordarka I, Mordarka II, FA Dobra I, FA Dobra II, AP Mam Talent I, AP Mam Talent II,  Uran Łukowica, Halny Kamienica I, MUKS Halny Kamienica II, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, MKS Limanovia III, AP Bonito I, AP Bonito II, AP Bonito III, AP Bonito IV, Rupniów I, Rupniów II.

MŁODZIKI (21) Sokół Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Orkan I Niedźwiedź, Orkan II Niedźwiedź, Dobrzanka Dobra, Mordarka I, Mordarka II, Mordarka III, Mordarka IV, Ostra Olszówka Raba Niżna, Krokus Przyszowa, Zalesianka Zalesie,  Uran Łukowica I, Uran Łukowica II, MUKS Halny Kamienica I, MUKS Halny Kamienica II, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, Rupniów, Tymbark.

TRAMPKARZE (12) Sokół Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Dobrzanka Dobra, Mordarka, Zalesianka Zalesie,  Uran Łukowica, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, MKS Limanovia III, Gorce Kamienica, Tymbark.

JUNIORZY MŁODSI (12) Sokół I Słopnice, Sokół II Słopnice, Płomień Limanowa, Dobrzanka Dobra, Mordarka, Zalesianka Zalesie,  Uran Łukowica, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, Gorce Kamienica, Tymbark I, Tymbark II.

JUNIORZY STARSI (12) Sokół Słopnice, Płomień Limanowa, Dobrzanka Dobra, Mordarka, Krokus Przyszowa, Zalesianka Zalesie, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, Gorce Kamienica, Starówka Stara Wieś, Wierchy Pasierbiec, Słomka Siekierczyna.

 

Miejsca rozgrywania turnieju: Juniorzy młodsi i Juniorzy starsi zagrają na hali w Ekonomie, a młodsze kategorie wiekowe na hali w Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej.

Eliminacje, jak i Finały rozegrane zostaną do końca grudnia br (16-30.12.2018).

 

Terminarz - foto poniżej:

Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 124, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz