AIR JORDAN 5 RETRO "BEL-AIR" Style Code: 621958 090 Size 8.5 Mens Nike Air Jordan V 5 Retro 3LAB5 BLACK SILVER CEMENT GREY WHITE 599581-003 11cheap jordans for sale NIKE AIR JORDAN 7 RETRO N7 WHITE/BLUE MEN SIZE 12 NEW 744804 144New Nike Air Jordan retro 10 London city pack European Release OVO size 10.5 Air Jordan IV 4 Cool Grey Size 10 DEADSTOCKcheap jordans for sale 2003 NEW DS NIKE AIR JORDAN RETRO VIII 8 LOW SZ 12 PLAYOFF BLACK RARE XI 11 DTNWB Nike Air Jordan 1 KO High Shadow Black Grey Retro Mid Men's Size 9.5 AIR JORDAN 1 RETRO HI OG LASER WHITE METALLIC SILVER 705289-100 NEW SIZE 11.5 12cheap jordan shoes for sale Air Jordan retro 12 Gym Red Size 13 BEST PRICE!!2005 Air Jordan Melo 5.5 basketball shoes univ blue-taxi 311813-001 Men sz 11.5 DS 2013 NIKE AIR JORDAN 13 XIII BLACK VARSITY RED 414571 010 BRED - Size 14cheap jordan shoes BRAND NEW Nike Air Jordan 6 VI Infrared Red/Black Toro 23 Size 10 US 384664 623Nike Air Jordan Spike Forty PE Lee White Red Mens Basketball Shoes 807541-101 Nike Air Jordan Melo M10 Christmas SPECIAL EDITION Green Greycheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan Retro XI 11 Low IE Referee Black Cat size:UK 8Jordan Retro 14 Thunder Black Yellow Nike Air jordan XX8 28 SE Elephant print redcheap jordan shoes 2003 NIKE AIR JORDAN 1 RETRO Patent white/black-varsity red 136085-106 sz 13.5Nike Air Jordan 3 Infrared White Black 398614-123 GS Size 5Y-7Y W/Receipt NIKE AIR JORDAN RETRO 11 Cool Gray 100% Nike 11.5cheap jordan shoes Nike Air Jordan Future 656503-301 Men Sz: 81998 OG Nike Air Jordan XIII 13 PLAYOFF BLACK TRUE RED WHITE BRED 136002-061 10 NIKE AIR JORDAN RETRO 12cheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan XI 11 Space Jam Retro Sz 8 NWB
IV liga: Koncertowy mecz Limanovii z Glinikiem. Trójkolorowi na piątkę! Hat-trick Mateusza Lamparta. - Limanovia MKS
16. OLIMPIA Pisarzowa 11 2

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2018/2019 w IV Lidze?

2018-09-22 20:18:31
IV liga, Małopolska-wschód, 8 kolejka. Limanovia rozgromiła dzisiaj u siebie Glinika Gorlice, grając bardzo efektownie i skutecznie. Trzy gole zdobył Mateusz Lampart (w ciągu 5 minut!). Limanowska drużyna jest wiceliderem rozgrywek.

MKS LIMANOVIA LIMANOWA - GKS GLINIK GORLICE 5:0 (2:0)

BRAMKI: 1:0 Daniel Nowak 24 (asysta Sebastian Jacak), 2:0 Mateusz Lampart 45 (asysta Kacper Orłowski), 3:0 Lampart 47 (asysta Rafał Gadzina), 4:0 Mateusz Lampart 49 (asysta Arkadiusz Serafin), 5:0 Rafał Gadzina 90 (rzut wolny z 18 metrów, faulowany P. Filipek).

Sędzia główny: Aleksander Najman. Sędzia Asystent 1: Mariusz Kucia. Sędzia Asystent 2: Artur Hawryszko (KS Kraków).

Żółte kartki: Laskoś, Grela, Ogrodnik, Martuszewski, Marynowski (Glinik). Widzów: 350.

MKS Limanovia: Daniel Bomba - Karol Mus, Daniel Nowak, Kacper Orłowski, Szymon Witek - Arkadiusz Serafin (70 Dawid Plata), Maciej Krzyżak, Sebastian Jacak (75 Paweł Matras), Karol Filipek - Bartlomiej Żurek (46 Rafał Gadzina), Mateusz Lampart (75 Piotr Filipek).

Sztab Limanovii podczas meczu: I trener: Andrzej Paszkiewicz. II trener: Mateusz Wroński. Kierownik drużyny: Marian Wrona. Fizjoterapeuta: Patryk Piotrowski.

GKS Glinik: Grądalski - Gogola, Martuszewski (67 Jawor), Drąg, Laskoś (79 Brach) - Krzysztoń, Ogrodnik, D. Serafin, Kukla (69 Szarek) - Marynowski (61 Kopeć), Grela (79 Kurowski). Trener: Daniel Dawiec.

Limanovia przystąpiła do tego spotkania poważnie osłabiona, brakiem kontuzjowanego kapitana drużyny Kamila Kurczaba. Glinik rozpoczął odważnie i od pierwszych minut starał się zagrozić bramce faworyzowanych gospodarzy. Daniel Bomba pewnie interweniował przy strzałach rywali. Z upływem czasu uwidaczniała się przewaga Limanovii. Dwukrotnie niezłą okazję wypracował Jacak i Żurek. Zawodnikom gospodarzy zabrakło jednak skuteczności. W 23 minucie z rzutu wolnego dośrodkował Sebastian Jacak a celną główką popisał się doświadczony Daniel Nowak. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy dobrą sytuację dla Limanovii zmarnował A. Serafin. Tuż przed przerwą Limanovia zdołała podwyższyć rezultat, gdy po podaniu od Orłowskiego piłkę w siatce umieścił Lampart.

Gospodarze zaraz po przerwie szybko pozbawili rywali jakichkolwiek nadziei na korzystny rezultat. Dwa kolejne gole Mateusza Lamparta (biorąc pod uwagę gola z końcówki pierwszej połowy to zdobył hat-tricka w ciągu pięciu minut) i podopieczni Andrzeja Paszkiewicza mogli być spokojni o końcowi rezultat. Lampart w 60 minucie mógł powiększyć swoją zdobycz bramkową, ale piłka po jego strzale odbiła się od słupka. W 78 minucie bliski podwyższenia rezultatu był Nowak. Przewaga Limanovii była przygniatająca i w końcówce Glinik został skarcony piątym golem. Z rzutu wolnego pięknie uderzył Gadzina (wcześniej faulowany był P. Filipek).

Wspaniały i kulturalny doping na trybunach przez cały mecz stworzyli limanowscy Kibice, którzy byli w dniu dzisiejszym 12-tym zawodnikiem Limanovii! Dziękujemy!!!

Kolejka 8. Dn. 22-23 września 2018:

Limanovia Limanowa 5-0 Glinik Gorlice 22 września, 16:30 (sob)
Poprad Muszyna 2-0 Watra Białka Tatrzańska 22 września, 11:00

IV liga 2018/2019, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poprad Muszyna 8 22 7 1 0 17-4 4 1 0 9-2 3 0 0 8-2
2.  Limanovia Limanowa 8 19 6 1 1 18-6 5 0 0 14-3 1 1 1 4-3
3.  Unia Tarnów 8 17 5 2 1 13-5 3 1 0 8-3 2 1 1 5-2
4.  Sandecja II Nowy Sącz 8 15 5 0 3 15-10 3 0 1 9-4 2 0 2 6-6
5.  Watra Białka Tatrzańska 8 13 4 1 3 20-16 4 0 0 15-5 0 1 3 5-11 1 3 1 0 0 2-1

Zapowieź kolejki 9. Dn. 29-30 września 2018:

Watra Białka Tatrzańska - Limanovia Limanowa 29 września, 16:00 (sob)
Glinik Gorlice - Unia Tarnów 29 września, 16:00

Zapowiedź następnego meczu:  już w najbliższą sobotę, tj. 29 września 2018 r. MKS Limanovia zagra na wyjeździe z Watrą Białka Tatrzańska o godz. 16:00.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 312, Skomentowano 0 razy