IV liga: wskakujemy na fotel wicelidera po wygranej z Lubaniem.

2018-09-19 21:25:16
Małopolska-wschód, mecz rozegrany awansem z 13 kolejki. Limanovia pokonała u siebie Lubań Maniowy. Limanowska drużyna wróciła na pozycję wicelidera, w sześciu ostatnich spotkaniach Trójkolorowi zdobyli 16 punktów (5 zwycięstw i 1 remis).

MKS LIMANOVIA LIMANOWA - LKS LUBAŃ MANIOWY 1:0 (1:0)

1:0 Sebastian Jacak 34 (asysta Kamil Kurczab).

Żółte kartki: Górecki, Firek, Zagata, Pluta, Bałos, Gorlicki (wszyscy Lubań Maniowy).

Sędzia: Dariusz Tutko (Gorlice). Widzów 250.

MKS LIMANOVIA: Daniel Bomba - Daniel Nowak, Szymon Witek (87 Dawid Plata), Kacper Orłowski, Karol Mus - Kamil Kurczab, Karol Filipek (55 Maciej Krzyżak), Sebastian Jacak (78 Piotr Matras), Arkadiusz Serafin - Bartłomiej Żurek (55 Rafał Gadzina), Mateusz Lampart. A także: Karol Pietrzak, Mateusz Matlęga.

Sztab Limanovii podczas meczu: I trener: Andrzej Paszkiewicz. II trener: Mateusz Wroński. Kierownik drużyny: Marian Wrona. Fizjoterapeuta: Patryk Piotrowski.

LKS LUBAŃ: Świerad - Augustyn (70 Sikora), Bałos, Duda, Dudzik (75 Jurek) - Firek (88 Ziemianek), Gorlicki, Górecki (46 Zagata), Janur - Pluta, Kasperczyk. Trener: Tomasz Ligudziński.

Jedynego gola w tym spotkaniu już w 34 minucie zdobył Sebastian Jacak, wykorzystując dokładne podanie od Kamila Kurczaba (całą akcję rozpoczął Mateusz Lampart). Lubań w drugiej połowie ambitnie dążył do wyrównania. Wypracował jednak tylko jedną klarowną sytuację, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz Daniel Bomba. Wcześniej prowadzenie mogli podwyższyć gospodarze i uniknąć nerwowej końcówki. Najpierw po strzale Jacaka z rzutu wolnego odbiła się od słupka. Bliski szczęścia był także Bartłomiej Żurek, ale po jego uderzeniu futbolówka trafiła w poprzeczkę.

IV liga 2018/2019, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
16.  Olimpia Pisarzowa 7 2 0 2 5 6-13 0 1 2 2-6 0 1 3 4-7

Zapowiedź następnego meczu: zapraszamy już w tą sobotę, tj. 22 września 2018 r. na stadion Limanovii. MKS Limanovia zagra z Glinikiem Gorlice o godz. 16:30.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3844, Skomentowano 0 razy