IV liga: zwycięstwo z Dunajcem Zakliczyn.

2018-08-19 20:43:44
IV liga, Małopolska-wschód, 3 kolejka. Drugie zwycięstwo w sezonie odniosła Limanovia. Na wyjeździe pokonała beniaminka rozgrywek. Prowadzenie zdobył Bartłomiej Żurek, który strzelił gola dla Trójkolorowych we wszystkich spotkaniach.

LKS DUNAJEC ZAKLICZYN - MKS LIMANOVIA LIMANOWA 0:2 (0:0)

0:1 Bartłomiej Żurek 67 min. (asysta Mateusz Lampart), 0:2 Mateusz Lampart 70 min. (rzut karny, faulowany Karol Mus).

MKS Limanovia: Daniel Bomba - Szymon Witek, Daniel Nowak, Kacper Orłowski, Dawid Plata (69 Mateusz Matlęga) - Kamil Kurczab, Karol Filipek (60 Karol Mus), Sebastian Jacak, Piotr Matras (60 Maciej Krzyżak) - Mateusz Lampart, Bartłomiej Żurek (75 Piotr Filipek), a także Rafał Pietrzak.

Sztab Limanovii: I trener: Andrzej Paszkiewicz, II trener: Mateusz Wroński. Kierownik drużyny: Marian Wrona. Fizjoterapeuta: Patryk Piotrowski.

Pierwsza połowa była bardzo spokojna z niewielką ilością sytuacji strzeleckich, ekipy grały uważnie w defensywie. Po zmianie stron obraz gry diametralnie się zmienił. Goście "Trójkolorowi" coraz częściej atakowali i przejęli inicjatywę, a gole były tylko kwestią czasu.

Prowadzenie zdobył Bartłomiej Żurek, który strzelał pierwszego gola dla limanowskiej drużyny we wszystkich trzech spotkaniach. Trzy minuty później Limanovia prowadziła już dwoma bramkami i do końca kontrolowała wydarzenia na boisku.

Zapowiedź IV kolejki z dn. 25-26 sierpnia 2018:

Limanovia Limanowa - Olimpia Pisarzowa 25 sierpnia, 17:00 (DERBY!)

DERBY ZIEMI LIMANOWSKIEJ W SOBOTĘ!!!

Zapraszamy na następną IV kolejkę dn. 25-26 sierpnia, w której Limanovia zmierzy się w pojedynku derbowym z Olimpią Pisarzowa, w sobotę dn. 25.08.2018 o godz. 17:00.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3665, Skomentowano 0 razy