Oldboje: udane dwa sprawdziany z Beskidem Żegocina.

2018-07-11 05:17:30
Drużyna oldbojów Limanovii zmierzyła się w dwóch spotkaniach towarzyskich z Beskidem Żegocina na wyjeździe i u siebie. W obu sparingach drużyna Oldbojów Limanovii okazała się lepsza, wygrywając 8:4 i 8:2.

Pierwszy mecz:

Oldboje Beskid Żegocina - Oldboje Limanovia Limanowa 4-8 (1-2)
 Bramki: Piotr Mrożek (4), Jacek Tokarczyk (3), Dariusz Żak (1)

Oldboje Limanovia Limanowa:
Mariusz Pałka, Marek Kowalczyk, Mariusz Sejmej, Jacek Włodarczyk, Tomasz Tarnawski, Dariusz Żak, Jacek Tokarczyk, Piotr Mrożek.

29 czerwca 2018 drużyna Oldbojów Limanovii zagrała mecz sparingowy na Orliku w Żegocinie z miejscowym Beskidem, wygrywając go 8-4. Dlaczego Orlik? - bo drużyna "Trójkolorowych" 14 lipca 2018 r. podejmować będzie Reprezentację Polski Oldbojów w Futsalu na boisku zbliżonym do wymiarów Orlika i ostatnie mecze właśnie na takich boiskach zespół Limanovii rozgrywa mecze sparingowe.

Co prawda w Żegocinie zastaliśmy bardzo ciężkie warunki, bo po wcześniejszej ulewie Orlik był częściowo zalany, ale na szczęście woda szybko wyparowała i w drugiej połowie można było już normalnie grać.

Samo spotkanie od początku toczyło się pod dyktando Limanovii i szybko uzyskaliśmy dwubramkowe prowadzenie po bramkach Piotrka Mrożka i Jacka Tokarczyka. Niestety nasza gra nie była płynna, za dużo było przestojów i gry na stojąco. Choć gdy zaczynaliśmy grać "swoją pikę" to rywal znowu miał niewiele do powiedzenia. W końcówce pierwszej połowy rywale z rzutu karnego zdobyli bramkę kontaktową, a my w tym czasie zmarnowaliśmy pięć tzw. setek.

Druga część meczu to znowu kilka akcji na wysokim poziomie i zdobywamy trzy bramki. Ale znowu chwila nieuwagi i rywal zdobywa bramkę na 2-5 na którą my też odpowiadamy golem. Później bramki padają już na zmianę, raz Beskid i raz Limanovia. Znowu marnujemy kilka "setek". Gra jest podobna jak w pierwszej połowie, czyli z przestojami. Kilka minut bardzo dobrej gry i znowu przestój, by później znowu grać na normalnym poziomie.

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, chociaż rywal pokazał nam, że potrafi grać na wysokim poziomie i może być bardzo wymagającym sparing partnerem.

Tydzień później odbył się rewanż w Limanowej:

Oldboje Limanovia Limanowa - Oldboje Beskid Żegocina 8-2 (5-1)
Bramki: Jacek Tokarczyk (6), Krzysztof Kwaśniewski (1), Dariusz Żak (1)

Sędziował: Walid Kandel

Oldboje Limanovii Limanowa:
Mariusz Pałka, Marek Kowalczyk, Mariusz Sejmej, Jacek Włodarczyk, Tomasz Smoter, Krzysztof Kwaśniewski, Dariusz Żak, Jacek Tokarczyk, Piotr Mruk.

W dniu 5 lipca 2018 drużyna Oldbojów Limanovii spotkała się w rewanżowym pojedynku z Oldbojami Beskidu Żegocina (pierwszy mecz odbył się w Żegocinie na boisku Orlik Plus). Tym razem drużyny zagrały na sztucznej murawie zmodernizowanego obiektu Limanovii, z tym że grano na połowie boiska w systemie 7+1 (w podobnym ustawieniu nasi Oldboje zagrają z Reprezentacją Polski Oldbojów w Futsalu w najbliższą sobotę o godz. 16:00 na stadionie Limanovii).

I tym razem lepsi okazali się Oldboje Limanovii, wygrywając pewnie 8-2, a gdyby zawodnicy naszej drużyny mieli lepiej nastawione celowniki to wynik mógłby być bardziej okazały. Widać postępy w grze limanowskiej drużyny i każde kolejne spotkanie jest tego dobrym przykładem. Popis strzelecki dał Jacek Tokarczyk, który zdobył 6 bramek w tym meczu.

Kolejny sprawdzian Oldbojów Limanovii na plus.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3659, Skomentowano 0 razy