Młodziki I liga: udana inauguracja rundy wiosennej z Turbaczem.

2018-04-11 17:56:11
I Liga Okręgowa Młodzików, kolejka 10. Trójkolorowi po niemrawej i remisowej I połowie (2-2), w II połowie podkręcili tempo i strzelili aż 7 bramek. Limanovia wysoko wygrała z mszańskim zespołem (9-2).

MKS Limanovia Limanowa - KS Turbacz Mszana Dolna 9-2 (2-2)

BRAMKI: 0:1 Bartłomiej Młynarczyk (samobójcza) 5 min. 1:1 Przemysław Giza 6 min. 2:1 Mikołaj Wrona 16 min. 2:2 Michał Kowalczyk 30 min. 3:2 Mikołaj Wrona 36 min. 4:2 Mikołaj Wrona 38 min. 5:2 Mikołaj Wrona 47 min. 6:2 Jakub Plata 51 min. 7:2 Kacper Dutka 53 min. 8:2 Jakub Gorczowski 58 min. 9:2 Jakub Plata 59 min.

Sędzia główny: Piotr Śmierciak.

Skład Limanovii: Adrian Leśniak - Kacper Goliński, Bartłomiej Młynarczyk, Jakub Kielar, Oliwier Mrożek, Mikołaj Wrona, Przemysław Giza, Natan Szewczyk, Jakub Stach oraz Maciej Zoń, Jakub Kolat, Jakub Gorczowski, Jakub Plata, Filip Łazarz, Kacper Dutka.

Arcyciekawie zapowiada się rywalizacja o zwycięstwo w I Lidze Młodzików. We wtorek rozpoczęła się runda rewanżowa i... sensacji nie było. Pewne zwycięstwa odniosły zespoły, które nadawały ton rywalizacji w tej Lidze w rundzie jesiennej, czyli: Dobrzanka Dobra, Uran Łukowica I oraz MKS Limanovia.

Te trzy zespoły oraz pauzujący dzisiaj MUKS Halny Kamienica - najprawdopodobniej liczyć się będą w rywalizacji o zwycięstwo i awans do baraży.

Zapowiedź następnego meczu juniorów młodszych Limanovii  -  z Sokołem Słopnice!

W dniu 17 kwietnia 2018 r. (wtorek) o godz. 17:00, Limanovia zagra u siebie na stadionie im. Romana Szumilasa z Sokołem Słopnice.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3605, Skomentowano 0 razy