MLT: Pierwsza połowa nasza, po przerwie skuteczna Tarnovia.

2017-09-17 22:41:32
Małopolska Liga Trampkarzy, 6. kolejka. Przez niemal godzinę prowadziliśmy 1-0 po bramce Pawła Kuliga (asysta Konrad Król), wydawało się więc, na kilkanaście minut przed końcem spotkania, że wywieziemy dobry wynik z Tarnowa.

MKS Tarnovia Tarnów - MKS Limanovia Limanowa  4-1 (0-1)

Bramka dla Limanovii: Paweł Kulig 29 minuta (asysta Konrad Król)

Skład Limanovii: Patryk Osinko - Dawid Kulig, Arkadiusz Śliwa, Krzysztof Papież, Michał Huber, Konrad Król, Grzegorz Badyla, Konrad Palacz, Piotr Witteczek, Wojciech Wąchała, Paweł Kulig oraz Marek Mrożek, Tomasz Hebda, Wojciech Opyd, Patryk Zoń, Wiktor Włodarczyk.

Komentarz trenera trampkarzy Zbigniewa Twaroga:

- Tarnovia była najlepszym zespołem z jakim przyszło nam się zmierzyć w tym sezonie, mimo to po bardzo dobrej pierwszej połowie w naszym wykonaniu wygrywaliśmy 1-0. W 29 minucie Konrad Król podał piłkę do Pawła Kuliga, który minął obrońcę i bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

Prowadzenie utrzymaliśmy do 54 minuty, kiedy w krótkim czasie straciliśmy dwie bramki. Zapewne wynik ten mogliśmy utrzymać do końca spotkania, ale zdecydowaliśmy się na wzmożony atak by odrobić straty co skończyło się skutecznymi kontrami naszego rywala i utratą kolejnych dwóch bramek.

Pierwsza połowa pokazała że potrafimy dobrze grać w piłkę, teraz stoi przed nami zadanie by w następnych meczach grać na wysokim poziomie przez cały mecz. Dziękuję wszystkim zawodnikom za ogromną ambicję jaką się wykazali w meczu z Tarnovią.

Następny mecz ligowy trampkarze Limanovii jako gospodarze spotkają się z AS Progres Kraków w dniu 23 września 2017 (sobota) o godz. 13:00 na stadionie LKS Płomień Limanowa (Adres: Michała Dudka 12, 34-601 Limanowa).

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3309, Skomentowano 0 razy