Węgrzce pokonane. Udany debiut trzech juniorów w IV-ligowej drużynie!

2017-07-20 22:19:34
W drugim spotkaniu kontrolnym przed nadchodzącym sezonem Limanovia rozgromiła TS Węgrzce (IV liga Małopolska – zachód) 6-2. Po I połowie był już wynik 5-0. W II połowie aż czterech juniorów udanie zadebiutowało w IV-ligowej Limanovii!

TS WĘGRZCE – MKS LIMANOVIA LIMANOWA 2:6 (0:5)

0:1 Jacak w 3 minucie (asysta Witek), 0:2 testowany „3” w 15 minucie (asysta Ślazyk), 0:3 testowany „3” w 16 minucie (asysta Ślazyk), 0:4 Jacak w 17 minucie (asysta K. Mus), 0:5 K. Kurczab w 40 minucie z rzutu karnego,  1:5 gol dla TS Węgrzce w 57 minucie z rzutu karnego, 2:5 gol dla TS Węgrzce w 62 minucie, 2:6 N. Czaja w 85 minucie (asysta Żurek).

Skład Limanovii: Wojciech Mastalerz (46 Rafał Pietrzak) – Szymon Witek, Maciej Ślazyk (75 Dawid Plata), Piotr Śmierciak, Kamil Kurczab – testowany 1, Sebastian Jacak (60 Maciej Krzyżak), Karol Mus, Mateusz Król (46 Grzegorz Mus, 56 Mateusz Śliwa) – testowany 2 (46 Norbert Czaja), testowany 3 (46 Bartłomiej Żurek).

W 24 minucie rzutu karnego dla Limanovii nie wykorzystał Jacak (skuteczna interwencja bramkarza rywali).

W barwach Limanovii nie wystąpili m.in. Walid Kandel, Michał Ruchałowski, Tomasz Lichota, Piotr Kaczor, Damian Wsół, Marcin Kurek, Dawid Kurczab, Aleksander Kożuch i Jozef Piwowarczyk.

W spotkaniu zadebiutowało 3 aktualnych juniorów Limanovii występujący w Małopolskiej Lidze - debiut w IV-ligowej drużynie: Maciej Krzyżak (1999), Bartłomiej Żurek (2000) i Dawid Plata (1999).

Z wypożyczenia powrócili do drużyny: Mateusz Król (poprzednik klub: LKS Mordarka) i Mateusz Śliwa (poprzedni klub: Sandecja juniorzy).

W pierwszym spotkaniu sparingowym Limanovia przegrała z trzecioligowym MKS Trzebinia Siersza 1-7. W następnym meczu kontrolnym w najbliższą sobotę podopieczni Andrzeja Paszkiewicza zmierzą się na wyjeździe z drugoligową Garbarnią Kraków.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3301, Skomentowano 0 razy