zwycięstwo w sparingu z śląskim trzecioligowcem

GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie - Limanovia Szubryt Limanowa 0-2(0-0)

Bramki:
1-0
– Arkadiusz Serafin 59’
2-0 – Łukasz Wolsztyński 75’

Pniówek Pawłowice Śląskie: Bartosz Szelong (Aleksander Pluta) - Rafał Adamek, Tomasz Kukla, Karol Goik, Roman Skorupa - Kamil Benauer, Szymon Ciuberek, Kamil Kostecki, Kamil Glenc, Marcin Mazurek - Kamil Kucharski. Od 46. minuty grali także: Artur Gać, Jakub Słaby, Arkadiusz Przybyła, Marcin Sobczak. Od 60. minuty grali także: Dawid Oszek, Adrian Nowak, Michał Szczyrba, Łukasz Mozler, Dawid Stramski, Tomasz Zyzak.

Limanovia Szubryt Limanowa: (I połowa) Amadeusz Skrzyniarz - Dawid Basta, Walid Kandel, Maciej Mysiak, Łukasz Derbich - Donczo Atanasow, Piotr Koman, Miroslav Poliaček, Ołeksandr Tarasenko, Martin Pribula - Rafał Wolsztyński. (II połowa) Mateusz Mika - Damian Majcher, Bruno Żołądź, Maciej Mysiak (Piotr Koman), Józef Piwowarczyk - Arkadiusz Serafin, Łukasz Wolsztyński, Artur Skiba, Marcin Chmiest, Rafał Waksmundzki - Michał Grunt.

Przebywająca na zgrupowaniu w  Kamieniu – Rybnik Limanowa Szubryt w meczu sparingowym wygrała z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie 2-0 (0-0).
Pierwszy gol padł po kontrze wyprowadzonej przez limanowian w sytuacji gdy pawłowiczanie wykonywali rzut rożny. Serafin sfinalizował szybką akcję. Wynik ustalił Ł. Wolsztyński płaskim uderzeniem z dystansu.
Spotkanie rozegrano na bocznym boisku Hotelu „Olimpia”.

źródło: sportowaSilesia.com, 90minut.pl

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4487, Skomentowano 0 razy