Limanovia na III miejscu po I rundzie. Warta zdobyta, dwa gole Kamila Palacza.

2021-11-13 12:51:21
IV liga, Małopolska-wschód: MKS Limanovia Limanowa pokonała u siebie LKS Watrę Białka Tatrzańska i wskoczyła na pudło, umacniając się w czołówce w tabeli. Wynik spotkania 2:1 dla Trójkolorowych został ustalony już w pierwszej połowie.

LIMANOVIA LIMANOWA - WATRA BIAŁKA TATRZAŃSKA 2:1 (2:1)

1:0 Kamil Palacz 20, 1:1 Patryk Grądziel 25, 2:1 Kamil Palacz (asysta Norbert Uchacz) 35.

Sędzia główny: Marek Kulczyk. Asystent 1: Sebastian Celarek. Asystent: Łukasz Żbik (KS Chrzanów)

MKS LIMANOVIA: Wojciech Mastalerz - Grzegorz Mus (84 Karol Buczek), Kacper Skrzatek, Grzegorz Król (60 Karol Mus), Arsen Bandarenka - Paweł Matras, Kamil Kurczab (C), Norbert Uchacz (68 Natha Bertuol), Bartosz Kościółek - Kamil Palacz (77 Wojtaszek), Kacper Czernicki (60 Paweł Pławecki). A także: Kamil Baka - Arkadiusz Kaleta, Michał Kurnik, Bartłomiej Żurek.

Trener: Paweł Zegarek. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński. Zastępca kierownika: Piotr Król. Fizjoterapeuta: Łukasz Zelek.

Tak padły gole:

1:0 - z dystansu uderzył Kurczab, bramkarz gości sparował piłkę na poprzeczkę, a dobitka Palacza była formalnością.

1:1 - błąd Limanovii przy wyprowadzaniu piłki, po przejęciu futbolówki gości szybko rozegrali akcję zakończoną precyzyjnym strzałem.

2:1 - piękna akcja gospodarzy. Na prawą stronę piłkę posłał Kurczab, Uchacz bez przyjęcia podał futbolówką wzdłuż bramki, akcję skutecznie sfinalizował Palacz.

Komentarz trenera Limanovii, Pawła Zegarka dla portalu Limanowa.in:

- W naszej lidze nie ma łatwych rywali i dzisiaj ponownie musieliśmy się sporo napracować, aby sięgnąć po komplet punktów. Zgodnie z planem objęliśmy prowadzenie, ale szybo przez błąd z wyprowadzeniem piłki straciliśmy gola. Przed przerwą ponownie byliśmy na prowadzeniu i właściwie na tym mecz się skończył. W drugiej połowie w naszych próbach ataku wyraźnie brakowało tego ostatniego podania. Mieliśmy też szczęście, bo goście zmarnowali stuprocentową okazję.

FOTO-GALERIA Mecz MKS Limanovia - Watra Białka Tatrzańska: https://limanowa.in/galeria/mecz-limanovia-watra-bialka-tatrzanska/1758 (autor zdjęć: Mateusz Franczyk)

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 1893, Skomentowano 0 razy