15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Porażka z Wierchami. Minuta ciszy dla śp. Stanisława Wojtasa.

2021-06-13 19:13:27
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD (grupa mistrzowska). Limanovia przegrała u siebie z Wierchami Rabka. Gdy w końcówce meczu Limanovia dominowała, to nic nie wskazywało na to, że to goście zdobędą komplet punktów, zdobywając bramki z kontry.

LIMANOVIA LIMANOWA - WIERCHY RABKA-ZDRÓJ 2:3 (0:1)

BRAMKI: 0:1 Otręba 7, 1:1 Sylwester Tokarz 61 (asysta Grzegorz Król), 1:2 Głowa 80, 2:2 Kacper Skrzatek 83 (asysta Szymon Majeran), 2:3 gol dla gości w 90 minucie.

Żółte kartki: Maciej Krzyżak, Kacper Skrzatek (Limanovia) - Mariusz Zubek, Michał Czubin (Wierchy).

Sędzia główny: Dominik Paul. Asystent 1: Arkadiusz Kmak. Asystent 2: Mateusz Gardoń:  (Kraków).

MKS LIMANOVIA: Jakub Wiktor - Kacper Skrzatek, Karol Mus, Łukasz Krupa (55 Paweł Matras), Mateusz Dara - Grzegorz Mus (55 Grzegorz Król), Kamil Kurczab (55 Wojciech Kalisz), Sebastian Jacak, Szymon Majeran - Maciej Krzyżak, Sylwester Tokarz. A także: Adrian Leśniak - Kamil Rosiek. Trener: Piotr Kapusta. Fizjoterapeuta: Łukasz Zelek. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Po raz kolejny w rundzie wiosennej Limanovia bardzo szybko straciła gola. Prowadzenie dodało Wierchom pewności i siebie, ale jeszcze przed przerwą gospodarze mieli okazję na doprowadzenie do wyrównania. Jednak dopiero po zmianie stron Trójkolorowi wyraźnie się rozkręcili, stwarzając groźne sytuacje. Wydawało się, że powalczą o zwycięstwo, dwukrotnie odrabiali straty. Niestety w ostatniej minucie szczęście uśmiechnęło się do Wierchów i trzy punkty powędrowały na konto rywali.

Z różnych względów nie mogli zagrać obydwaj bramkarze: Wojciech Mastalerz i Karol Pietrzak oraz z powodu kontuzji: Szymon Witek i Paweł Pławecki. W bramce Trójkolorowych zagrał przez 90 minut Jakub Wiktor z drużyny juniorów starszych Limanovii.

Przed meczem kierownik drużyny Mateusz Wroński odczytał życiorys zmarłego w tym tygodniu śp. STANISŁAWA WOJTASA oraz symboliczną 1 minutą ciszy uczczono pamięć zasłużonego działacza i sędziego piłkarskiego - artykuł: https://limanovia.net/aktualnosci,1505.html