Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 9 27
2. KOLEJARZ Stróże 9 22
3. MKS LIMANOVIA Limano... 9 19
4. GLINIK Gorlice 9 19
5. LUBAŃ Maniowy 9 19
6. WATRA Białka Tatrza... 9 17
7. POPRAD Muszyna 9 16
8. OKOCIMSKI Brzesko 9 16
9. TARNOVIA Tarnów 9 15
10. WOLANIA Wola Rzędzi... 9 12
11. WIERCHY Rabka-Zdrój... 9 10
12. JARMUTA Szczawnica 9 9
13. SKALNIK Kamionka Wie... 9 7
14. METAL Tarnów 9 7
15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Limanovia znowu tętni piłkarskim życiem!

2020-05-23 14:38:55
Powiększ
Wszystkie grupy młodzieżowe Limanovii prowadzą od tego tygodnia treningi. Z początkiem czerwca br. częstotliwość treningów zwiększy też drużyna seniorów, która z dniem 2 czerwca planuje rozpocząć okres przygotowawczy do nowego sezonu.

 

 

Chociaż rozgrywanie sparingów na razie nie jest możliwe, z powodu wdrożonej izolacji sportowej, to jednak mecze kontrolne Trójkolorowych już wstępnie są zaplanowane; rozpoczną się one od momentu gdy wejdzie tzw. IV etap "odmrażania sportu".

 

Jak na razie frekwencja na treningach wszystkich grup MKS Limanovia jest zadowalająca. Młodzież już normalnie trenuje, a Seniorzy do końca maja trenują raz w tygodniu. Jednak już od początku czerwca pierwsza drużyna rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu. Zakładamy, że być może sezon rozpocznie się w okolicach 8-9 sierpnia br. Rownież Oldboje Limanovii od dwóch tygodni spotykają się 2 razy w tygodniu na gierce.
 

- Widać duży głód piłki, mobilizacja i zaangażowanie w poszczególnych grupach wiekowych jest spore - powiedział kierownik drużyny Limanovii, Mateusz Wroński. - Oczywiście każdy trening wymaga zastosowania wszelkich wymogów sanitarnych, zgodnie z prowadzonymi wytycznymi. Jednak cieszymy się, widząc jak nasz klub znowu tętni piłkarskim życiem.

 
Limanovia ostatnie oficjalne spotkanie rozegrała w marcu (w ramach Pucharu Polski z Turbaczem Mszana Dolna). Większość zespołów spotkanie o stawkę miała późną jesienią ubiegłego roku. Dlatego okres przygotowawczy musi trwać odpowiednio długo.
 
W Limanovii przez cały czas kwarantanny odbywały się indywidualne treningi. Od czerwca prowadzone będą już przygotowania pod kątem kolejnego sezonu. Oczywiście wszystko zweryfikuje sytuacja epidemiologiczna, zwłaszcza jeśli chodzi o termin rozpoczęcia kolejnych rozgrywek.
 
 

LIMANOVIA: nabór do sekcji piłki nożnej chłopców i dziewcząt wszystkich roczników!

Akademia Piłkarska Limanovia i MKS Limanovia zapraszają wszystkich chętnych (dziewczynki i chłopców) do treningów w naszym klubie. Ogłaszamy nabór do wszystkich dziecięcych i młodzieżowych grup treningowych Limanovii od Skrzata do Juniora: http://limanovia.net/aktualnosci,1418.html

 

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 1186, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz