Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Zmiana trenera w Limanovii. Piotr Pietruch odchodzi. Kandel wraca do Limanovii!

2020-03-10 20:39:35
Powiększ
Piotr Pietruch jest już trenerem Limanovii. Podjął decyzję o rezygnacji z dalszego prowadzenia drużyny. Limanowski klub błyskawicznie znalazł jego następcę, jest nim dobrze nam znany Egipcjanin Walid Kandel.

 

Piotr Pietruch prowadził Trójkolorowych od początku obecnego sezonu. Pod jego kierunkiem w 13 ligowych spotkaniach Limanovia odniosła 7 zwycięstw, raz zremisowała i doznała pięć porażek. Jednak, w trzech ostatnich spotkaniach Trójkolorowi zdobyli zaledwie jeden punkt. Zremisowali m.in. na wyjeździe z zamykającą tabelę Barciczanką Barcice.

Następcą Piotra Pietruch jest Walid Kandel. Egipcjanin jest dobrze znany limanowskim kibicom. W Limanovii grał jeszcze na poziomie 2 ligi, potem w lidze okręgowej (gdzie wspólnie z trenerem Mateuszem Wrońskim prowadził drużynę jako II drugi trener), a także w 4 lidze. Ze względu na kontuzję zmuszony był przerwać piłkarskie występy.

Jako trener pracuje obecnie m.in. w Zalesiance Zalesie (liga okręgowa) i grupach młodzieżowych Hutnika Kraków.

 

Kandel: „Limanową traktuję jak mój dom”

Walid Kandel przejął obowiązki pierwszego trenera czwartoligowej Limanovii. Przed nim trzy ostatnie mecze rundy jesiennej, w których spróbuje wyciągnąć drużynę z kryzysu. Szkoleniowiec nie ukrywa radości z możliwości prowadzenia zespołu, z którym jest emocjonalnie mocno związany.

Kandel mieszka obecnie w Krakowie. Ma sporo obowiązków, jako trener pracuje m.in. w Zalesiance Zalesie (liga okręgowa) i grupach młodzieżowych Hutnika Kraków.

- Można powiedzieć, że wracam do domu, bo właśnie tak czuję się w Limanowej - przyznał Walid Kandel. - Postaram się pomóc na tyle ile to możliwe. W Limanovii zawsze panowała bardzo rodzinna atmosfera, czuję się tutaj znakomicie. Jeśli będziemy trzymać się razem, współpracować oddając dla Limanovii serce, to możemy zacząć zwyciężać. Jestem przekonany, że jesteśmy wstanie wrócić do czołówki tabeli.

Walid Mohamed Kandel El-Said urodził się w 1985 roku w Kairze (Egipt). Posiada wykształcenie wyższe (studia ukończone w Kairze). W przeszłości grał w młodzieżowej reprezentacji Egiptu do lat 21 i w najwyższej klasie rozgrywkowej tego kraju (m.in. Zamelek, Asyut Petroleum). Był na testach w ekstraklasowej Jagielloni Białystok, a potem w Zagłębiu Lubin. Jednak najpierw kontuzja, a potem sprawy osobiste sprawiły, że nie zdołał podpisać kontraktu. Ostatecznie wylądował w klubie UKS Łady (IV liga). Jesienią 2014 roku był już zawodnikiem drugoligowej wówczas Limanovii. Po spadku i wycofaniu się głównego sponsora, limanowska drużyna wylądowała w nowosądeckiej okręgówce. Kandel jako jeden z nielicznych z dotychczasowej kadry zdecydował się na pozostanie w zespole. Miał również kluczowy wpływ na szkolenie drużyny (formalnie był drugim trenerem, a pierwszym Mateusz Wroński), która już po roku wywalczyła awans do IV ligi. Od tego momentu skupił się na obowiązkach zawodnika, jednocześnie starając się o licencję trenerską. Ze względu na kontuzję zmuszony był przerwać piłkarskie występy.

 

TYM SAMYM: DZIEKUJEMY BARDZO TRENEROWI PIOTROWI PIETRUCHOWI ZA PRACĘ NA RZECZ NASZEJ PIERWSZEJ DRUŻYNY LIMANOVII. ŻYCZYMY TRENEROWI SAMYCH SUKCESÓW W DALSZEJ PRACY TRENERSKIEJ ORAZ W ŻYCIU OSOBISTYM ! ! !

 

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 1336, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz