Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Limanovia pisze historię Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej!

2019-05-10 11:00:19
Powiększ
Oj tak, trudno o tym nie pisać. Taka historia nie miała miejsca od czasu kiedy powstały rozgrywki o Puchar LPPN. Nasz klub zdobył mistrzostwo w naszym regionie; we wszystkich 7-miu kategoriach wiekowych w drużynach dziecięco-młodzieżowych.

 

 

Po pewnych wygranych i zdobytym mistrzostwie Juniorów starszych oraz Juniorów młodszych - do walki przystąpiły Skrzaty, które nie miały sobie równych i pokonały w finale świetnie dysponowanych zawodników AP Bonito Mszana Dolna. Kiedy nasze skrzaty przebierały się jeszcze w szatni po swoim sukcesie, do boju wkroczyli nasi Żaki, zaczynając bardzo nieskutecznie i remisując z Halnym Kamienica. Kolejny mecz to już powrót na "własne tory" i pewnie krok po kroku aż do finału, gdzie czekała znowu drużyna Halnego. Tu już skuteczności nie zabrakło i pewne zwycięstwo zapewniło nam Mistrzostwo w kolejnej kategorii.

Na sam koniec nas Trampkarze również nie znaleźli równego sobie i po kolei odprawiali z kwitkiem przeciwników aż do wielkiego finału, gdzie w meczu walki ostatecznie pewnie zwyciężyliśmy z Sokołem Słopnice 2-0, zdobywając kolejne mistrzostwo! Cóż za dzień!! To naprawdę duże osiągnięcie dla naszego klubu.

Niektórzy powiedzą, że się przechwalamy, ale to trzeba podkreślić grubą kreską. O wyczynach juniorów, trampkarzy, żaków i skrzatów pisaliśmy powyżej, natomiast w pozostałych dwóch kategoriach... zmotywowani nasi zawodnicy chcieli kontynuować to, co wcześniej udało się ich kolegom! Trzeba powiedzieć, że stanęli na wysokości zadania i po jak zwykle "śpiącym" początku, z meczu na mecz zmierzali małymi kroczkami aż do wielkich finałów w swoich kategoriach.

Orliki w finale pokonują AP MAM Talent, a nasi Młodziki zwyciężają z młodą i dobrze grającą ekipą KS TYMBARK. Bramkarze Limanovii: Maciej Zoń oraz Miłosz Franczyk zostają najlepszymi bramkarzami turnieju, a Kacper Górka najlepszą ”strzelbą” w kategorii Orlików.


Trenerzy, Zarząd oraz Rodzice - jesteśmy niesamowicie dumni z postawy każdego z naszych ZAWODNIKÓW, bo to przecież oni sobie na to ciężko zapracowali swoją ciężką pracą, motywacją i umiejętnościami. Bardzo Wam gratulujemy i prosimy aby sukces nie stał się powodem do zuchwalstwa, ale motywacją do jeszcze cięższej pracy, abyśmy za kilka lat mogli oglądać Was w wyższych ligach.
 

Nie można zapomnieć o naszych przeciwnikach. Każde z tych zwycięstw nie przyszło łatwo. Nasi Rywale pokazali w tych turniejach, iż również potrafią bardzo dobrze grać w piłkę, oraz że szkolenie młodzieży na naszym terenie - jest na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy wszystkim trenerom oraz z zawodnikom za walkę w duchu FAIR PLAY, oraz zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mają ochotę spróbować swoich sił w naszym klubie!

 

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 2242, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz