MLJM: ważne zwycięstwo z Unią Oświęcim.

2019-04-22 07:11:54
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, II liga wojewódzka, kolejka VI. Po bramkach Pawła Kuliga i Michała Garcarza, podopieczni Tomasza Sebastjańskiego wygrali u siebie ważny mecz o tzw. 6 punktów z Unią Oświęcim 3-2 (1-0).

MKS Limanovia Indeco MOS.PL Limanowa - MKP Unia Oświęcim  3-2 (1-0)
BRAMKI: 1:0 Paweł Kulig 17. 2:0 samobójcza 56. 2:1 goście 67. 2:2 goście 70. 3-2 Michał Garcarz rzut karny (faulowany Paweł Kulig) 87.

Sędzia główny: Tomasz Śmierciak. Żółte kartki: Łukasz Król (Limanovia) - Igor Lewandowski, Gabriel Kirejczyk, Gabriel Rogusz, Jakub Wykręt (Unia).

MKS Limanovia: Jakub Wiktor -
Arkadiusz Kaleta, Arkadiusz Śliwa, Grzegorz Badyla, Jakub Czaja, Michał Garcarz (C), Kamil Michalik (75 Sebastian Florek), Adrian Twaróg, Wojciech Wąchała (50 Łukasz Król), Jakub Piaskowy (88 Patryk Zoń), Paweł Kulig. A także: Patryk Osinko, Michał Huber. Trener: Tomasz Sebastjański. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński. Opieka medyczna: Zbigniew Twaróg.

W ramach VI kolejki II Ligi MLJM spotkały się trzecia i czwarta drużyna ligi. Spotkanie wygrali co prawda gospodarze, ale było to spotkanie wygrane rzutem na taśmę. Trójkolorowi prowadzenie objęli za sprawą Pawła Kuliga, który prowadzenie miejscowym dał w 17 minucie. Goście poważnie zagrozili bramce Jakuba Wikora jeszcze przed przerwą, ale piłkę z linii bramowej w ostatniej chwili wybił obrońca gospodarzy Arkadiusz Śliwa i wynikiem 1:0 dla gospodarzy zakończyła się pierwsza połowa.

W 56 minucie miejscowi prowadzili już 2:0 po samobójczym trafieniu gracza gości. Jednak kolejne gole zdobywali goście, ale już dla swojej drużyny, w 70 minucie zrobiło się remisowo (w ciagu 3 muinut wpadły dwie bramki dla gości). Dopiero gol w 87 minucie zdobyty przez kapitana drużyny Michała Garcarza dał Limanovii trzy punkty i pozycję wicelidera.

Następny mecz ligowy, w ramach 7. kolejki, Juniorzy młodsi Limanovii (2002 i młodsi) rozegrają na wyjeździe, tj. w niedzielę dn. 28 kwietnia 2019 r. o godz. 14:30 z drużyną AP Profi Zielonki.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3153, Skomentowano 0 razy