MLJM: dublet Pawła Kuliga na początek wiosny. Zwycięstwo z Tarnowską AP.

2019-03-19 11:42:04
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, II liga wojewódzka. Podopieczni Tomasza Sebastjańskiego na inaugurację rundy wiosennej wysoko wygrali 4-0 u siebie z rówieśnikami z MUKS Tarnowska Akademia Piłkarska i zajmują pozycje wicelidera w lidze.

MKS Limanovia Indeco MOS.PL Limanowa - MUKS Tarnowska AP  4-0 (3-0)
BRAMKI: 1:0 Jakub Piaskowy (asysta Adrian Twaróg) 2 min. 2:0 Paweł Kulig (asysta Wojciech Wąchała) 22 min. 3:0  Wojciech Wąchała 29 min. 4:0 Paweł Kulig (asysta Jakub Czaja) 55 min.

MKS Limanovia: Jakub Wiktor (75 Patryk Osinko) - Kamil Michalik (80 Dominik Marek), Wojciech Wąchała (40 Łukasz Król), Adrian Twaróg, Arkadiusz Śliwa (63 Dawid Szewczyk), Jakub Piaskowy (70 Kamil Tokarczyk), Arkadiusz Kaleta, Sebastian Florek (60 Patryk Tokarczyk), Jakub Czaja (77 Michał Huber), Grzegorz Badyla, Paweł Kulig. Trener: Tomasz Sebastjański.

Udany mecz na inaugurację rundy wiosennej.

Od początku meczu Limanovia starała się kontrolować spotkanie, grając wysokim pressingiem, chociaż przeciwnik grał dobrze piłką. Plan udał się w 100%, szybko strzelona bramka przez Trójkolorowych ustawiła mecz. Po pół godziny gry było juz 3:0 i do przerwy gospodarze cały czas kontrolowali wynik.

Po przerwie goście rzucili się do odrabiania strat i przez 10 minut stworzyli kilka zagrożeń pod bramką Jakuba Wiktora, który zachował czyste konto w tym spotkaniu. Bramka Pawła Kuliga na 4:0 dla Limanovii, którego obsłużył celnym podaniem Jakub Czaja, już całkiem odebrała gościom wiarę w zmianę wyniku, gospodarze do końca meczu grali skupieni i nie pozwolili na utratę gola.

Następny mecz ligowy Juniorzy młodsi Limanovii rozegraj również na stadionie Limanovii, tj. w sobotę 23 marca 2019 r. o godz. 14:00 z Sandecją II Nowy Sącz.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3067, Skomentowano 0 razy