Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MKS Limanovia: Podsumowanie i podziękowanie za 2018 rok.

2019-01-22 20:25:47
Powiększ
Koniec roku jest okresem podsumowań, w którym nie brakowało emocjonujących wydarzeń z Trójkolorowymi w roli głównej.

 

Dla Limanovii był to udany rok pod kilkoma względami, głównie w aspekcie sportowym, ale także poczynionymi inwestycjami na stadionie. Nie udałoby się tyle osiągnąć również bez wsparcia wielu osób, instytucji, sponsorów i pasjonatów futbolu.

 

Ważne, że nigdy to nie jest pomoc jednorazowa i pozwala ona nam na jakiekolwiek planowanie pracy klubu na dany sezon. Klub MKS Limanovia Limanowa w tym momencie rozwinął się na dużą skalę i działa jak małe przedsiębiorstwo.

Dzięki zaangażowaniu ludzi związanych z klubem, przez kolejny sezon Limanovia utrzymuje czołową pozycję w rozgrywkach IV ligi małopolskiej-wschód. A cztery drużyny młodzieżowe Limanovii od trampkarza młodszego do juniora starszego grają z powodzeniem w rozgrywkach ligowych na szczeblu wojewódzkim.

Prężnie rozwija się Akademia Piłkarska Limanovia, w której swój talent szlifuje ponad 150 dzieci, odnosząc już sukcesy. To one są przyszłością miejskiego klubu ze stolicy Beskidu Wyspowego.

W 2018 roku pierwszy raz w historii Mistrzostw Limanowskiego Podokręgu, jeden klub: MKS Limanovia wygrał wszystkie siedem turniejów we wszystkich kategoriach wiekowych (skrzaty, żaki, młodziki, orliki, trampkarze, juniorzy młodsi i juniorzy starsi) podczas Halowych Mistrzostw Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Warto w tym miejscu odnotować też sukces w dalszej fazie rozgrywek, że wszystkie 7 drużyn Limanovii zajęło miejsca na podium na szczeblu OZPN-u.

 

Dzięki staraniom Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy oraz Rady Miasta Limanowa na przełomie roku wykonany został generalny remont głównej płyty boiska, tj. nawierzchnia trawiasta została wymieniona na trawę syntetyczną. Ponadto wykonana została przebudowa ogrodzenia i zamontowane nowe oświetlenie wokół płyty boiska. Inwestycja ta umożliwiła wszystkim drużynom Limanovii rozgrywanie meczów, jak i trenowanie u siebie przez cały rok, co przy takiej ilości zespołów dotychczas było niemożliwe na trawie naturalnej. W dodatku, przy dobrym oświetleniu można już trenować i rozgrywać mecze sparingowe na stadionie Limanovii do późnego wieczora.

Dzięki inwestycjom poczynionym przez Miasto Limanowa i zaangażowaniu ludzi dbających o rozwój klubu, Limanovia dziś tętni życiem od rana do wieczora, chętna młodzież może wreszcie uprawiać sport w dobrych warunkach, mając perspektywy dalszego rozwoju w rodzimym klubie.

Nie byłoby tych osiągnięć gdyby nie nasi sponsorzy i ludzie oddani wokół ich klubu, którym dobro Limanovii leży na sercu. Ludzie ci mają wielkie serca i potrafią docenić inicjatywę przedsięwzięcia oraz rozumieją trud i wysiłek, który należy włożyć w całe przygotowania oraz organizację klubu.

 

W roku 2018 pomagali nam:
Miasto Limanowa – Burmistrz Miasta Władysław Bieda i Rada Miasta Limanowa, „Gold Drop” Stanisław Gągała, „Elektret” Jacek Bieda, Zakłady Mięsne „Szubryt” Zbigniew Szubryt, „Elektrical” Wilhelm Mrożek, „Indeco” Piotr Wilczek, Usługi Budowlane Mirosław Wigura, Usługi Budowlane Wiesław Piaskowy, PKS „Pasyk&Gawron”, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego – Paweł Pięta i Starosta Powiatu Limanowskiego, Agencja Ubezpieczeniowa „Gwarant” Janusz Bugajski i Jerzy Kaim, firmy „Kajet” i „Technipak” Waldemar Opioła, „Profit” Paweł Walczak, „Florian Centrum SA” Piotr Młodziński, Agencja Ubezpieczeniowa „Doratex” Zbigniew Szewczyk, „Erbet” Nowy Sącz, dr Bartosz Grochowski – ortopeda w Limanowej, „Pak-Fol” Robert Myjak, Firma Budowlana „Wojtas” Jan Wojtas, „Celmet” Krzysztof Piszczek, „Intellect” agencja interaktywna Wojciech Smoleń i Krzysztof Dusza, „Foto-Natanek” Franciszek Natanek, „Rapa” Budownictwo Łukasz Iwan, Biuro Turystyczne „Limatur” Andrzej Pilawski, Drukarnia „Malinowa” Barbara Musiał-Merkowska, PLAY-Limanowa Janusz Trela, Bank Spółdzielczy w Limanowej – Adam Dudek, „GOL” Jacek Włodarczyk, „Elektret” Agata Bieda, „Euro-Fliz” Piotr Chełmecki, „Instal-Max” Laskowa – Patryk Frączek, „Limbudex” Bogdan Wątroba, „Punkt Widzenia” dr Mariusz Kuwik, „Inox-S” Mirosław Smoleń, „Creme de la Creme” Wiesław Chaiński, PSB „Impuls” Mariusz Wojtas, „Stolbog” Bogusław Biedroń, MZGKiM Limanowa – Henryk Kapera, „Hydrolim” Wojciech Dębski, „Pawlimex” Paweł Wojak, „Kaczmarczyk” auto-części – Adam Kaczmarczyk.

Ciekawym sponsorem jest właściciel firmy z Brzeska „IZO Term” Andrzej Jarosiński, który nie dość że nie mieszka w Limanowej, to oprócz swojego sponsoringu, zainteresował jeszcze trzech innych właścicieli firm, tj. z Krakowa „Yabimo” Michał Olesiński, „RemBud” Stanisław Michalik i Sergiusza Jakubowskiego ze Skawiny.
 

 

Serdecznie dziękujemy również wszystkim tym, którzy zdecydowali się przeznaczyć 1% swojego podatku na rozwój działalności klubu MKS Limanovia Limanowa w 2018 roku. Środki, które klub otrzymał, pozwalają zapewniać naszej młodzieży coraz lepsze warunki do uprawiania sportu.
 
Cieszymy się bardzo z osiąganych sukcesów i efektów naszych starań. Przed nami mnóstwo pracy, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki, bo mamy w klubie naprawdę zdolną młodzież, która garnie się do treningów i do ciężkiej pracy. Jesteśmy przygotowani do podjęcia tej pracy i do kolejnych wyzwań na najbliższe lata - z myślami już coraz bliżej - przed zbliżającą się 100. rocznicą powstania klubu (1924-2024).

Razem dźwigamy odpowiedzialność za przyszłość klubu. Dziękujemy więc za wsparcie i zaufanie, bo bez pomocy ludzi i instytucji, nie udałoby się nam tyle osiągnąć. Wierzymy w to, że warto pomagać, że warto swe serce wkładać w dalszy rozwój Limanovii. Tyle już udało się osiągnąć na przestrzeni lat, razem piszemy historię naszego klubu…

 

Dziękujemy!

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego
„Limanovia” w Limanowej

 

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3574, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz