Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Juniorzy starsi Limanovii zdobywają mistrzostwo Limanowskiego PPN.

2018-12-28 23:01:17
Powiększ
HALOWE MISTRZOSTWA LPPN - finały: Juniorzy starsi Limanovii zdobywają mistrzostwo Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

 

 

Turniej Juniorów Starszych dla MKS Limanovii.

Wygrywa Limanovia I, która w finale pokonuje Sokół Słopnice (3-0). W meczu o trzecie miejsce MKS Limanovia II wygrywa z Krokusem Przyszowa (po rzutach karnych, w meczu był remis 2-2).

Królem strzelców został Kamil Zieliński (Krokus Przyszowa) - 13 bramek, a najlepszym bramkarzem został Karol Pietrzak (MKS Limanovia I).

 

Skład zwycięskiej drużyny Limanovii:
Karol Pietrzak - Kacper Skrzatek, Szymon Pietrzak, Bartłomiej Żurek, Adrian Stajnder, Szymon Majeran, Paweł Matras.

Skład drużyny Limanovii, która zajęła III miejsce:
Patryk Osinko - Konrad Węglarz, Andrzej Mrożek, Wojciech Jędrzejek, Michał Garcarz, Dawid Hojda, Jakub Czaja, Szymon Orzeł, Paweł Pławecki, Jakub Urbański.

 

Opiekunem obu drużyn juniorów starszych MKS Limanovia podczas eliminacji i finałów (w zastępstwie za trenera Łukasza Bukowca - ważny wyjazd rodzinny) był II trener seniorów Mateusz Wroński.

 

Klasyfikacja strzelców: http://limppn.pl/25shoot_junstarsi.pdf

 

 

PÓŁFINAŁY:

 

KROKUS PRZYSZOWA

SOKÓŁ SŁOPNICE

2:2 K. 0:2

 

MKS LIMANOVIA II

MKS LIMANOVIA I

1:6

 

MECZ O 3 MIEJSCE:

 

KROKUS PRZYSZOWA

MKS LIMANOVIA II

2:2 K. 3:4

 

FINAŁ:

 

SOKÓŁ SŁOPNICE

MKS LIMANOVIA I

0:3

 

GRUPA 1

 

KROKUS PRZYSZOWA

DOBRZANKA DOBRA

8:1

 

MKS LIMANOVIA I

KROKUS PRZYSZOWA

0:2

 

DOBRZANKA DOBRA

MKS LIMANOVIA I

1:4

 

TABELA – GRUPA 1

1

KROKUS PRZYSZOWA

2

6

10:1

2

MKS LIMANOVIA I

2

3

4:3

3

DOBRZANKA DOBRA

2

0

2:12

 

GRUPA 2

 

MKS LIMANOVIA II

SOKÓŁ SŁOPNICE

1:0

 

STARÓWKA STARA WIEŚ

MKS LIMANOVIA II

1:6

 

SOKÓŁ SŁOPNICE

STARÓWKA STARA WIEŚ

3:0

 

TABELA – GRUPA 2

1

MKS LIMANOVIA II

2

6

7:1

2

SOKÓŁ SŁOPNICE

2

3

3:1

3

STARÓWKA STARA WIES

2

0

1:9

 

 

Źródło: LPPN.

 

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3658, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz