Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Mistrzostwa LPPN: awans do finałów 2 drużyn Limanovii.

2018-12-23 13:16:38
Powiększ
W sobotę rozegrano eliminacje w turnieju skrzatów podczas XXV Halowych Mistrzostw Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Ostatecznie wystąpiło w nim dwanaście drużyn. Finały zostaną rozegrane za tydzień, w sobotę 29 grudnia br.

 

 


Awans wywalczyło sześć zespołów: AP Limanovia I, AP Limanovia II, AP Bonito I, AP Bonito II, Rupniów oraz AP Mam Talent I.

 

SKRZATY – awans do finałów po 2 drużyny z każdej grupy

GRUPA 1

 

MORDARKA

AP MAM TALENT I

0:4

 

URAN ŁUKOWICA

AP LIMANOVIA I

0:2

 

AP MAM TALENT I

PŁOMIEŃ LIMANOWA

6:0

 

AP LIMANOVIA I

MORDARKA

3:0

 

AP MAM TALENT I

URAN ŁUKOWICA

3:1

 

PŁOMIEŃ LIMANOWA

MORDARKA

1:3

 

AP LIMANOVIA I

AP MAM TALENT I

3:0

 

URAN ŁUKOWICA

PŁOMIEŃ LIMANOWA

11:0

 

MORDARKA

URAN ŁUKOWICA

0:2

 

PŁOMIEŃ LIMANOWA

AP LIMANOVIA I

1:6

TABELA – GRUPA 1

1

AP LIMANOVIA I

4

12

14:1

2

AP MAM TALENT I

4

9

13:4

3

URAN ŁUKOWICA

4

6

14:5

4

MORDARKA

4

3

3:10

5

PŁOMIEŃ LIMANOWA

4

0

2:26

GRUPA 2

 

AP MAM TALENT II

AP LIMANOVIA II

0:1

 

AP BONITO I

AP MAM TALENT II

6:0

 

AP BONITO I

AP LIMANOVIA II

7:0

TABELA – GRUPA 2

1

AP BONITO I

2

6

13:0

2

AP LIMANOVIA II

2

3

1:7

3

AP MAM TALENT II

2

0

0:7

GRUPA 3

 

AP BONITO II

RUPNIÓW

2:0

 

FA DOBRA

MUKS HALNY KAMIENICA

1:1

 

AP BONITO II

FA DOBRA

4:0

 

RUPNIÓW

MUKS HALNY KAMIENICA

4:0

 

AP BONITO II

MUKS HALNY KAMIENICA

2:1

 

RUPNIÓW

FA DOBRA

3:1

TABELA – GRUPA 3

1

AP BONITO II

3

9

8:1

2

RUPNIÓW

3

6

7:3

3

MUKS HALNY KAMIENICA

3

1

2:7

4

FA DOBRA

3

1

2:8

 

Finały: 29 grudnia w godz. 9.00-11.30 Grupa 1 – AP LIMANOVIA I  /  AP LIMANOVIA II / AP BONITO II Grupa 2 -  AP BONITO I /  AP MAM TALENT I / RUPNIÓW

 

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3152, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz