Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Kajet Cup: AP Limanovia rządziła wśród Żaków.

2018-12-20 13:01:47
Powiększ
Za nami III Turniej Winter Kajet Cup, zorganizowany przez LKS Mordarka, pod patronatem Wójta Gminy Limanowa, a przy udziale Firmy Kajet. W niedzielę 9 grudnia 2018 r. jako ostatni do rozgrywek przystąpili zawodnicy z kategorii wiekowej Żaki.

 

 

Najpierw na dwóch halach odbyły się mecze eliminacyjne. Na hali przy Szkole Podstawowej nr 3 w Limanowej, czyli w „Trójce” do gry przystąpiło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy, których zwycięzcy i drużyny z miejsca drugiego kontynuowały grę w tym samym miejscu w rundzie finałowej w grupie „Złotej”, a drużyny z trzeciego i czwartego miejsca swoje finały w grupie „Srebrnej” rozgrywały na hali przy Szkole Podstawowej w Mordarce, gdzie wcześniej w rundzie eliminacyjnej zagrało sześć drużyn podzielonych na dwie grupy. Zwycięzcy awansowali do finału w „Trójce’, zdobywcy drugich miejsc stoczyli mecz barażowy, którego zwycięzca dalszą grę kontynuował w Limanowej.

Na obu halach finały rozegrane zostały systemem każdy z każdym a na zakończenie turnieju spośród wszystkich zawodników wyłoniono „złote piątki”, czyli nagrodzonych zostało  po pięciu wyróżniających się dobrą grą zawodników, którzy rozegrali krótki mecz pokazowy ze zwycięzcami turnieju. W grupie „złotej” zwycięstwo wywalczyła drużyna AP Limanovia, która uległa wynikiem 1:2 „złotej piątce w składzie: Oskar Plata - Sokoliki Stary Sącz, Dariusz Mrożek – AP Limanovia, Jakub Dorczak – AP Bonito, Szymon Żelazko – LKS Mordarka i  Aleksander Mierzwa z Błękitnych Tarnów.

W Mordarce „złota piątka” zremisowała 1:1 z AP MT Limanowa, bo to właśnie ta drużyna okazała się najlepsza w grupie „srebrnej”.  Skład „złotej piątki”: Dominik Piechura – AP MT Limanowa, Dawid Migacz – Sokoliki Błakitni, Hubert Olejarz – AP MT Limanowa, Marcel Mrożek – Cracovia i Oliwier Kulig – Dunajec.

 

Końcowe wyniki rozgrywek w Szkole „Trójce”:
1. AP Limanovia - 14       
2. Sokoliki Stary Sącz Czerwoni - 14
3. Orkan Szczyrzyc - 10
4. Błękitni Tarnów - 9
5. AP Bonito - 9
6. AP MT Limanowa II
7. LKS Mordarka I       

Końcowe wyniki na hali w Mordarce:
1. AP Limanowa
2. Cracovia Kraków          
3. Sokoliki Stary Sącz Błękitni
4. Dunajec Nowy Sącz
5. Helena Nowy Sącz
6. AP Limanovia II
7. LKS Mordarka II      

 

Drużyny z pierwszej trójki otrzymały pamiątkowe puchary, każda drużyna dyplom,  wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk Jana Skrzekuta Wójta Gminy Limanowa i Wojciecha Korabika Kierownika Wydziału Kultury i Promocji  UG Limanowa, piękne medale i drobne upominki.

Zakończenie rozgrywek nie oznaczało jednak końca emocji w tym dniu, ponieważ Turniej III WINTER KAJET CUP zakończył się loteria fantową, gdzie każdy miał szansę wylosować upominek.

 

Komunikat Organizatorów:
"Ogromne podziękowania kierujemy do rodziców młodych zawodników, którzy tak licznie towarzyszyli swoim pociechom i z ogromnym zapałem dopingowali każdy rozegrany mecz. Niejednokrotnie wydawało się, że emocje na trybunach są równie gorące jak na parkiecie.

Podziękowania kierujemy przede wszystkim do partnerów turnieju, dzięki którym impreza ta się odbyła, a byli to: firma KAJET (współorganizator turnieju), Urząd Gminy Limanowa, technika.pl, firma Velo Sport - Janusz Etgens, Rogelli.pl, Partner, Emiter, Mini Distribution, Sklep „Tik-tak”, Firma Fakro, PPL Koral, Monika i Janusz Etgensowie-właściciele Sklepu Delikatesy Centrum w Jodłowniku, Sklep Sportowy GOL i Tomasza Ruchałowskiego  -  Sklep Sezon w Męcinie.

Podziękowania kierujemy również do PSP Limanowa i OSP Stara Wieś za zabezpieczenie turnieju i przeprowadzenie wykładu na temat bezpieczeństwa przeciw pożarowego".

 

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 2967, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz