Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Kajet Cup: Młodziki Limanovii najlepsi.

2018-12-08 21:33:38
Powiększ
W dniu 1 grudnia 2018 odbyła się pierwsza odsłona III Turnieju Winter Kajet Cup, zorganizowanego przez LKS Mordarka, pod patronatem Wójta Gminy Limanowa, przy udziale Firmy KAJET. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpili zawodnicy z 2006 i młodsi.

 

Najpierw na dwóch halach odbyły się mecze eliminacyjne. Na hali przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej - "Ekonom" do gry przystąpiło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy, których zwycięzcy i drużyny z miejsca drugiego wystąpiły w tym samym miejscu w rundzie finałowej – Grupie Złotej, natomiast drużyny z trzeciego i czwartego miejsca swoje finały w Grupie Srebrnej  rozgrywały na hali przy I LO im. Władysława Orkana w Limanowej, gdzie wcześniej w rundzie eliminacyjnej zagrało 6 drużyn podzielonych na 2 grupy.

Zwycięzcy awansowali do finału w "Ekonomie", a zdobywcy drugich miejsc stoczyli mecz barażowy, którego zwycięzca również zagrał w finale Grupy Złotej. Przegrany z meczu barażowego i drużyny z trzeciego miejsca zagrali w finale Grupy Srebrnej.

Na obu halach finały rozegrane zostały systemem każdy z każdym a spośród wszystkich zawodników wyłoniono „złote piątki”, czyli nagrodzonych zostało po pięciu wyróżniających się dobrą grą zawodników, którzy na koniec turnieju rozegrali krótkie mecze pokazowe ze zwycięzcami Grupy Złotej i Grupy srebrnej.

W "Ekonomie" „złota piątka” pokonała zwycięzcę turnieju AP Limanovię 4:0, a w Orkanie to zwycięzca grupy srebrnej LKS Mordarka I pokonał  „złotą piątkę” wynikiem 2:0.

 

Końcowa kolejność turnieju:
1. A️P LIMANOVIA
2. WIATR LUDŹMIERZ
️3. TURBACZ MSZANA DOLNA
4. LKS MORDARKA II
5. SOKÓŁ STARY SĄCZ
6. MACIERZ LIPNICA MUROWANA
7. BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
8. LKS MORDARKA I
9. HUTNIK KRAKÓW
10. APMT KRZESZOWICE
11. HELENA NOWY SĄCZ
12. WIATR LUDŹMIERZ II
13. KUKS LASKOVIA
14. LKS MORDARKA III

 

Indywidualne nagrody w kategorii 2006/2007 trafiły do najlepszych piątek z grupy złotej i srebrnej.

W grupie złotej w piątce znaleźli się:
1. MIKOŁAJ WRONA - AP LIMANOVIA

2. KAMIL WRÓBEL - TURBACZ MSZANA DOLNA
3. MARIA SUWADA - WIATR LUDŹMIERZ
4. WIKTOR CZAJA - LKS MORDARKA
5. SEBASTIAN PANEK - WIATR LUDŹMIERZ

 

Zwycięzcą turnieju rocznika 2006/2007 została drużyna AP Limanovia.

Gratulujemy!  :-)

 

Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3166, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz