MLJS: remis Trójkolorowych z Jaskółkami.

2018-11-04 14:00:34
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 14. Podopieczni Łukasza Bukowca w przedostatniej kolejce rundy jesiennej zremisowali u siebie z Unią Tarnów 1:1. Bramkę wyrównującą dla Limanovii strzelił Bartłomiej Żurek.

Obie drużyny w tym sezonie okupują środek tabeli, przed meczem sąsiadowały ze sobą, a zatem był to mecz o tzw. "6 punktów". Remis w Limanowej oraz pozostałe wyniki 14. przedostatniej kolejki zachowały 'status quo' w tabeli małopolskich rozgrywek juniorów starszych zespołów środka tabeli.

MKS Limanovia Elektrical MOS.PL Limanowa - ZKS Unia Tarnów 1-1 (1-1)

0-1 goście 35 minuta, 1-1 Bartłomiej Żurek (asysta Piotr Matras) 40 minuta.

Sędzia główny: Mateusz Misiura.

Żółte kartki: Szymon Majeran (Limanovia), Bartłomiej Pilus (Unia). Czerwona kartka: Michał Chodak (Unia) w 90 min.

Skład Limanovii: Karol Pietrzak - Kacper Skrzatek (C), Andrzej Mrożek, Jakub Urbański, Paweł Pławecki, Adrian Stajnder (78 Dawid Hojda), Szymon Majeran, Piotr Matras, Paweł Matras, Bartłomiej Żurek (78 Szymon Orzeł), Szymon Pietrzak (60 Konrad Węglarz). A także: Patryk Osinko - Wojciech Jędrzejek. Trener: Łukasz Bukowiec, kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Obie drużyny stworzyły sobie w tym meczu sporo sytuacji podbramkowych, Limanovia miała jednak więcej klarownych sytuacji na strzelenie przynajmniej jednej więcej - zwycięskiej bramki, powinna to spotkanie wygrać. Jednak raziła skutecznością.

Bramki wpadły tuż przed przerwą. Trójkolorowi stracili najpierw gola po własnym błędzie w obronie, gdy Tarnowianie przejęli piłkę na 20 metrze od bramki gospodarzy i nie zmarnowali szansy na objęcie prowadzenia. Po kilku minutach wyrównującą bramkę strzelił czołowy napastnik Limanovii, Barłomiej Żurek, po precyzyjnym podaniu Piotra Matrasa z głębi pola.

Zapowiedź ostatniej 15. kolejki:

KS Okocimski Brzesko - MKS Limanovia, w sobotę dn. 10.11.2108 r. o godz. 10:00 (wyjazd).

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3291, Skomentowano 0 razy