IV liga: Limanovia wysoko pokonała drużynę z Bochni.

2018-08-15 21:39:46
IV liga, Małopolska-wschód, 2 kolejka: Limanovia zrehabilitowała się za porażkę z pierwszej kolejki i dzisiaj pewnie pokonała BKS Bochni.

MKS LIMANOVIA LIMANOWA - BKS BOCHNIA 4:1 (2:1)

1:0 Bartłomiej Żurek 12 (asysta Kamil Kurczab), 2:0 Daniel Nowak 37 (asysta Sebastian Jacak), 2:1 Kłusek 44 (karny), 3:1 Kamil Kurczab 56, 4:1 Mateusz Lampart 65 (asysta Sebastian Jacak).

Żółte kartki: Kłusek, Satoła.

Sędzia główny: Kamil Adamski. Sędzia Asystent 1: Wojciech Curyło. Sędzia Asystent 2: Łukasz Chowaniec (KS Kraków).

MKS LIMANOVIA: Daniel Bomba - Dawid Plata (85 Piotr Filipek), Szymon Witek, Kacper Orłowski, Daniel Nowak - Sebastian Jacak (85 Paweł Matras), Kamil Kurczab (C), Piotr Matras (55 Mateusz Matlęga), Karol Filipek (46 Mateusz Krzyżak) - Bartłomiej Żurek (73 Karol Mus), Mateusz Lampart. Trener: Andrzej Paszkiewicz, II trener: Mateusz Wroński.

BKS BOCHNIA: Szydłowski - Motak, Mlostek, Bukowiec, Rachwalski - Kłusek, Satoła (55 Juszczak), Rogóż, Świętek - Kazek (72 Korta), Palonek (68 Tabor).

Drużyna z Bochni w ostatnich dwóch latach sprawiała sporo problemów limanowskiej ekipie (jeden punkt w czterech spotkaniach). Jednak dzisiaj ta zła passa została przerwana. Mecz był jednostronnym spotkaniem. Gospodarze szybko osiągnęli bezpieczną przewagę bramkową, jednak w końcówce pierwszej połowy po przypadkowej ręce w obrębie szesnastki obrońcy Limanovii, goście zdobyli kontaktowego gola z rzutu karnego.

Po zmianie stron, podopieczni Andrzeja Paszkiewicza kontrolowali wydarzenia na boisku i osiągnęli zasłużone wysokie zwycięstwo.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3836, Skomentowano 0 razy