Rusza nabór do Akademii Piłkarskiej LIMANOVIA!

więcej
Akademia Piłkarska Limanovia ogłasza nabór dzieci z roczników 2008-2012 (czyli kategorie: skrzat, żak, orlik oraz młodzik) na zajęcia rekreacyjno-sportowe sekcji piłki nożnej.

IV LIGA: powrót na fotel lidera po wygranej z Tarnovią.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia wygrała na wyjeździe z Tarnovią po golu Marcina Krywoborodenki. Bardzo dobry mecz między słupkami rozegrał bramkarz z juniorów starszych Maciej Kordeczka.

MLJM: Pojedynek z liderem Sandecją. Lepsza gra niż wynik.

więcej
MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH, 6 kolejka. Po wyrównanej I połowie Limanovia ruszyła po przerwie do odrabiania 1-bramkowej straty. Niestety, nie weszliśmy dobrze w ten mecz w II połowie i rywale nas skutecznie skontrowali.

MLJS: Mamy wicelidera. Wygrywamy z SMS-em.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 6. kolejka. Limanovia pewnie pokonuje na wyjeździe MKS SMS Kraków 4-0. Wszystkie bramki dla nas wpadły w drugiej połowie.

MLT: Minimalna przegrana z Cracovią.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy, 5 kolejka. Niewiele zabrakło do urwania punktów renomowanemu rywalowi z Krakowa, nasza przewaga w polu w drugiej połowie była wystarczająca by nawet ten mecz wygrać. Zabrakło nam pewności siebie i zimnej krwi.

Finał Pucharu Polski LPPN: Limanovia-Sokół, dn. 27.09.2917 (środa) w Słopnicach.

więcej
Limanowski Podokręg Piłki Nożnej ustalił miejsce i termin finału Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Piłki Nożnej: stadion Sokoła Słopnice.

MLJS: Limanovia gromi Dunajec Zakliczyn. Hat-trick Dawida Hojdy.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 5. kolejka. Z początku Limanovia była nieskuteczna, dlatego do przerwy było 1-1, natomiast w drugiej połowie goście urządzili sobie festiwal strzelecki, dokładając pięć bramek, wysoko wygrywając 6-1.

MLJM: Ważne 3 punkty z Unią Tarnów. Następny mecz z liderem.

więcej
MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH, 5 kolejka. Beniaminek ligi Limanovia po dwóch przegranych na inaugurację sezonu, wygrała ostatnie trzy mecze i umocniła się w środku tabeli. Tym razem łupem Limanowian stała się Unia Tarnów (2:1).

Pierwsza porażka Limanovii. Indywidualne błędy i nieskuteczność.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia przegrała na wyjeździe z GKS Drwinia. Niestety kończyliśmy ten mecz kończyli w dziesiątkę. Debiut w IV lidze w barwach Limanovii zaliczył kolejny młody zawodnik z drużyny juniorów, Karol Pietrzak.

MLJS: Dwie różne połowy z Sołą i pierwsza porażka.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 4. Biorąc pod uwagę kiepską I połowę, ten mecz był do wygrania. Po zmianie stron Limanovia prezentowała się dużo lepiej, stworzyła sobie wiele okazji na strzelenie bramek, zabrakło niewiele.