15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Oldboje Limanovii: pierwszy debiutancki sparing nowej drużyny.

2018-06-08 19:38:39
Drużyna Oldbojów Limanovii w swoim pierwszym test-meczu przegrała z drużyną Oldbojów Heleny Nowy Sącz 3-6. Gospodarze zagrali w osłabionym składzie; w zespole Limanovii nie zagrało kilku wychowanków, którzy regularnie ze sobą grają.

"Pierwsze koty za płoty"!

MKS Limanovia Limanowa - Helena Nowy Sącz 3-6 (3-5)
Bramki dla Limanovii: Waldemar Opioła, Mariusz Sejmej, Dariusz Żak.

Sędzia główny: Mateusz Wroński

Skład Oldbojów Limanovii:
Tomasz Wojtas - Andrzej Abram, Marek Włodarz, Krzysztof Gaura, zawodnik wypożyczony, Piotr Mrożek, Mariusz Semej, Dariusz Żak, Jacek Włodarczyk, Wojciech Gawron, Waldemar Opioła, Bogdan Ryś.

Opis meczu:
Już w 3 minucie meczu Waldek Opioła daje Trójkolorowym prowadzenie w meczu. Jednak kolejne trzy trafienia na swoim koncie zaliczają goście z Nowego Sącza i robi się szybko 1-3.

W 25 minucie Mariusz Sejmej strzela bramkę kontaktową i wydaje się, że Limanovia ma rywala na wyciągnięcie ręki, ale znowu goście odskakują na 2 bramki, a chwilę później już na trzy.

Jeszcze przed przerwą Darek Żak zmniejsza rozmiary na 3-5 i takim wynikiem kończy się I część meczu, w której lepiej prezentowali się goście. Gospodarze mieli zbyt dużo nie wymuszonych strat piłek, które kończyły się groźnymi kontrami rywala.

W drugiej połowie Limanovia zagrała już zdecydowanie lepiej i mogła pokusić się o zdobycie kilku bramek, ale zawiodła skuteczność. Rywale zdobyli jedną bramkę i przypieczętowali swoją wygraną w tym meczu.