15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLT: Wojciech Wąchała dał cenny punkt z Sokołem Stary Sącz.

2018-05-20 20:39:25
Małopolska Liga Trampkarzy I liga, 11 kolejka: chociaż niedosyt pozostał pod dobrej grze, to jednak Trójkolorowi w meczu o tzw. sześć punktów, zdobyli ważny punkt w doliczonym czasie gry, w kontekście utrzymania w pierwszej lidze.

MKS Limanovia Limanowa - Sokół Stary Sącz 2-2 (1-1)

Bramki: 0-1 Antoni Lelek 28 min. 1-1 Wojciech Wąchała (asysta Marek Mrożek) 34 min. 1-2 samobójcza 49 minuta. 2-2 Wojciech Wąchała (asysta Grzegorz Badyla) 70(+1) min.

Sędzia główny: Bogdan Bieda.

Skład Limanovii: Patryk Osinko, Michał Huber, Arkadiusz Śliwa, Dawid Kulig, Grzegorz Badyla, Konrad Palacz, Konrad Król, Marek Mrożek, Wojciech Wąchała, Paweł Kulig oraz Tomek Hebda, Konrad Marek, Wiktor Włodarczyk, Patryk Zoń, Michał Zelek.