IV liga: Limanovia gromi Tuchovię. Hat-trick Lamparta w 5 minut!

2018-05-03 20:19:19
IV liga, grupa Małopolska-wschód. Wynik sam mówi za siebie, Limanovia zdominowała gości. W przerwie trener Paszkiewicz zrobił pięć zmian zawodników z pola! W drugiej połowie Trójkolorowi grali spokojniej, mając już pewny wynik.

LIMANOVIA LIMANOWA - TUCHOVIA TUCHÓW  8-0 (7-0)

BRAMKI: 1:0 Mateusz Lampart (asysta Mateusz Matlęga) 4 min. 2:0 Mateusz Lampart (asysta Kamil Kuczab) 5 min. 3:0 Mateusz Lampart (asysta Piotr Kaczor) 9 min. 4:0 Kamil Kurczab (asysta Szymon Burkat) 12 min. 5:0 Szymon Burkat (asysta Piotr Kaczor) 40 min. 6:0 Szymon Burkat (asysta Mateusz Lampart) 43 min. 7:0 Kamil Kurczab (asysta Mateusz Lampart) 45 min. 8:0 Piotr Kaczor (asysta Karol Mus) 68 min.

Obsada sędziowska:
Sędzia główny: Jan Dzik. Asystent 1: Kazimierz Dzióbek. Asystent 2: Piotr Mucha.

Widzów 500. Mecz bez kartek.

MKS LIMANOVIA: Daniel Bomba - Dawid Plata, Szymon Witek, Daniel Nowak (46 Piotr Śmierciak), Piotr Kaczor - Mateusz Lampart, Kacper Orłowski, Kamil Kurczab (46 Maciej Krzyżak), Sebastian Jacak (46 Karol Mus), Mateusz Matlęga (46 Piotr Matras), Szymon Burkat (46 Grzegorz Mus). A także: Karol Pietrzak. I trener: Andrzej Paszkiewicz, II trener: Mateusz Wroński.

Trener dokonał wszystkich możliwych zmian zawodników w przerwie!

Mecz przebiegał pod kontrolą i dużą dominacją Limanovii przez całe spotkanie, a w pierwszej połowie przewaga gospodarzy była miażdżąca.

Trener Andrzej Paszkiewicz zrobił w przerwie... wszystkie możliwe zmiany, tj. dokonał 5 regulaminowych zmian zawodników z pola. Jest to pewien precedens, ponieważ nikt nie pamięta w Limanovii i w ogóle chyba bardzo rzadko raczej się to zdarza, żeby trener w przerwie dokonał wszystkie możliwe zmiany!

Wynik sam mówi za siebie i komentarz z meczu jest zbyteczny. Oby tak dalej!

Lubań Maniowy 1-0 MLKS Żabno 3 maja, 16:00

IV liga 2017/2018, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Limanovia Limanowa 22 43 13 4 5 57-26 5 2 1 23-7 8 2 4 34-19
2.  Lubań Maniowy 22 41 11 8 3 38-23 9 1 2 21-9 2 7 1 17-14
3.  Barciczanka Barcice 22 40 12 4 6 44-26 8 2 1 27-10 4 2 5 17-16
4.  Sandecja II Nowy Sącz 21 38 12 2 7 52-35 9 2 0 38-9 3 0 7 14-26 1 3 1 0 0 4-2
5.  Glinik Gorlice 21 38 12 2 7 43-37 7 1 2 25-19 5 1 5 18-18 1 0 0 0 1 2-4
6.  Watra Białka Tatrzańska 22 37 10 7 5 39-38 5 4 2 22-20 5 3 3 17-18 2 4 1 1 0 4-3
7.  Bocheński KS 22 37 11 4 7 39-24 8 3 2 26-7 3 1 5 13-17 2 1 0 1 1 3-4
8.  Tarnovia Tarnów 23 35 10 5 8 35-29 6 1 4 19-13 4 4 4 16-16
9.  Poprad Muszyna 22 34 10 4 8 39-33 6 2 3 22-14 4 2 5 17-19
10.  GKS Drwinia 22 28 8 4 10 35-37 5 4 2 16-10 3 0 8 19-27 2 6 2 0 0 5-1
11.  MLKS Żabno 23 28 7 7 9 31-33 4 4 3 18-14 3 3 6 13-19 2 0 0 0 2 1-5
12.  Olimpia Pisarzowa 23 27 8 3 12 38-48 5 2 5 23-23 3 1 7 15-25 1 3 1 0 0 1-0
13.  Wolania Wola Rzędzińska 23 27 7 6 10 37-36 6 3 3 23-14 1 3 7 14-22 1 0 0 0 1 0-1
14.  Poprad Rytro 22 18 5 3 14 23-45 3 1 7 14-22 2 2 7 9-23
15.  Tuchovia Tuchów 23 15 3 6 14 28-59 2 3 6 14-23 1 3 8 14-36
16.  KS Tymbark 23 13 4 1 18 15-64 1 0 11 7-41 3 1 7 8-23

Zapowiedź następnej kolejki 23.

Limanovia zagra z Popradem Rytro w tą niedzielę 6 maja 2018 o godz. 15:00 na stadionie Limanovii (po meczu seniorów zapraszamy również na mecz juniorów starszych Limanovii z Sandecją Nowy Sącz o godz. 17:30 o Mistrzostwo MLJS - Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych).

Zestaw par na najbliższy weekend 5-6 maja 2018:

Limanovia Limanowa - Poprad Rytro 6 maja, 15:00
KS Tymbark - Lubań Maniowy 5 maja, 17:30
MLKS Żabno - Wolania Wola Rzędzińska 5 maja, 17:00
Tuchovia Tuchów - Bocheński KS 5 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska - Poprad Muszyna 6 maja, 16:00
Tarnovia Tarnów - Olimpia Pisarzowa 6 maja, 16:00
GKS Drwinia - Sandecja II Nowy Sącz 6 maja, 17:00