MLT: Pierwsza połowa rozstrzygnęła na korzyść Cracovii.

2018-04-23 06:50:13
Małopolska Liga Trampkarzy I liga, 6 kolejka: zabrakło trochę zdecydowania w poczynaniach Limanovii w I połowie z Cracovią, co skrzętnie wykorzystał renomowany rywal. Druga połowa to bardzo dobra gra Trójkolorowych.

Cracovia Kraków - MKS Limanovia 4-1 (3-0)

Bramkę dla Limanovii zdobył kapitan drużyny Paweł Kulig (asysta Wojciech Wąchała) w 36 minucie.

Mecz trwał 2 x 35 minut.

Skład Limanovii: Patryk Osinko - Michał Huber, Arkadiusz Śliwa, Krzysztof Papież, Dawid Kulig, Piotr Witteczek, Konrad Palacz, Marek Mrożek, Grzegorz Badyla, Wojciech Wąchała, Paweł Kulig (C) oraz Konrad Król, Konrad Marek, Wiktor Włodarczyk.

Komentarz trenera Limanovii Zbigniewa Twaroga:

Drugą połowę zagraliśmy bardziej zdecydowanie i byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla krakowskich zawodników. Bramkę zdobyliśmy po składnej akcji przeprowadzonej przez Michała Hubera, Wojtka Wąchałę i zdobywcę gola Pawła Kuliga. Wynik spotkania nie może nas satysfakcjonować, natomiast trzeba mocno podkreślić ogromna determinację w grze całego zespołu. Dzięki za ogromną walkę w dzisiejszym meczu.

Ciekawa sytuacja w tabeli:

Tabela ligi jest bardzo "spłaszczona". Przedostatnia drużyna, która również może spaść ligę niżej dzieli dystans do Limanovii jedynie 2 punkty, a z kolei Limanovia do drugiego miejsca ma tylko 1 punkt. Zatem, każdy następny mecz może dać szczyt tabeli, ale i też miejsce spadkowe, każdy punkt jest na "wagę złota".

Następny mecz z liderem Tarnovią:

Następny mecz trampkarze Limanovii zagrają z Tarnovią Tarnów jako gospodarze na stadionie MKS Limanovia, tj. w sobotę, dn. 28.04.2018 o godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o głośny doping! :-)

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3250, Skomentowano 0 razy