15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJM: Pogrom Hutnika w wykonaniu Trójkolorowych.

2018-04-07 13:28:14
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, II liga: Limanovia wysoko wygrała z Hutnikiem Kraków i umocniła się na pozycji lidera. Po trzech kolejkach Trójkolorowi mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i jeden remis.

MKS Limanovia INDECO MOS PL - Hutnik Kraków 7-2 (2-1)

Bramki:
1:0 Orzeł Szymon 11 min.
2:0 Andrzej Mrożek głową (as. Szymon Majeran) 25 min.
2:1 goście 35 min.
3:1 Jakub Piaskowy (as. Szymon Majeran) 51 min.
4:1 Jakub Piaskowy (as. Grzegorz Król) 59 min.
4:2 goście karny 60 min.
5:2 Konrad Węglarz (as. Paweł Matras) 62 min.
6:2 Konrad Kowalik (as. Andrzej Mrożek) 75 min.
7:2 Paweł Matras (as. Szymon Pietrzak) 80(+3) min.

Skład Limanovii: Konrad Jędrzejek - Michał Garcarz, Andrzej Mrożek (C), Arkadiusz Kaleta (41 Wojciech Jędrzejek) Szymon Majeran (66 Dawid Szewczyk), Grzegorz Król, Paweł Matras, Szymon Orzeł (53 Jakub Urbański), Adrian Twaróg (58 Szymon Pietrzak), Konrad Węglarz (74 Łukasz Król), Jakub Piaskowy (72 Konrad Kowalik). A także: Jakub Wiktor. Trener Tomasz Sebastjański.

Mecz z Hutnikiem wyglądał zupełnie inaczej niz z Paszkówką, która przez cały mecz się broniła. Natomiast pikarze z Nowej Huty starali się grać wysoko pressingiem i grali bardziej otwartą piłkę, mieli w swoich szeregach kilku szybki zawodników.

W pierwszej połowie pomimo wielu okazji do strzelenia bramki, raziliśmy skutecznością, ale po przerwie rozwiązał się już worek z bramkami, dobrą zmianę dali m.in. zmiennicy, którzy weszli w II połowie.

Po czterech kolejkach Trójkolorowi mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i jeden remis, zgromadzili łącznie 10 punktów, co daje im pierwsze miejsce w tabeli.

Zapowiedź następnego meczu juniorów młodszych Limanovii  -  z Sołą Oświęcim!

W dniu 14 kwietnia 2018 r. (sobota) o godz. 11:00, Limanovia (lider) zagra na wyjeździe z Sołą Oświęcim.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3462, Skomentowano 0 razy