MLJM: dwie różne połowy. Remis z Pcimianką.

2018-03-24 12:42:57
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, II liga: Limanovia zremisowała z Pcimianką Pcim 3-3. Pozostał spory niedosyt dla piłkarzy Limanovii, bo ten mecz był do wygrania.

MKS Limanovia INDECO MOS PL - KS Pcimianka Pcim 3-3 (3-0)
Bramki: 1:0 Adrian Twaróg (as. Szymon Orzeł) 12 min. 2:0 Szymon Pietrzak (as. Jakub Piaskowy) 19 min. 3:0 Paweł Matras strzał z 30 metrów (as. Szymon Orzeł) 22 min. - 3:1
Daniel Mirek 56 min. 3:2 Daniel Mirek 59 min. 3:3 Daniel Pandyra 65 min.

Skład Limanovii: Jakub Wiktor - Michał Garcarz, Andrzej Mrożek, Wojciech Jędrzejek (65 Jakub Urbański), Grzegorz Król, Szymon Orzeł, Szymon Majeran, Paweł Matras (41 Konrad Węglarz), Adrian Twaróg, Szymon Pietrzak, Jakub Piaskowy oraz Patryk Osinko, Jakub Czaja, Arkadiusz Kaleta, Dawid Szewczyk, Konrad Kowalik, Mariusz Wielocha, Łukasz Król, Dawid Nawieśniak (za czerwoną kartkę z rundy jesiennej pauzował bramkarz Konrad Jędrzejek).

Niewykorzystane sytuacje się mszczą

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało, by piłkarze Limanovii mieli stracić punkty. Gospodarze mieli przecież jeszcze kilka sytuacji na strzelenia gola. Ale tego co stało się w drugiej połowie, chyba nikt się nie spodziewał, to była zupełnie inna połowa, ale nawet po przerwie Trójkolorowi mieli kilka stuprocentowych sytuacji.

Następny mecz juniorów młodszych Limanovii: na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz, w Wielki Czwartek, dn. 29.03.2018 o godz. 13:30.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3579, Skomentowano 0 razy