Ostre strzelanie juniorów starszych. Hat-trick Bartka Żurka i Pawła Matrasa.

2018-02-06 12:54:57
Juniorzy starsi Limanovii rozegrali swój kolejny mecz kontrolny, tym razem już na swoim terenie - na dopiero co oddanym zmodernizowanym stadionie im. Romana Szumilasa (sztuczna nawierzchnia), gromiąc drużynę juniorów Raba Dobczyce.

Hat-trick Pawła Matrasa, cztery bramki Bartka Żurka i pięć asyst Piotrka Matrasa.

MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS PL - Raba Dobczyce 13-0 (5-0)

BRAMKI:

1:0 goście samob. w 7 minucie (po dośrodkowaniu Pawła Pławeckiego piłka odbiła się od bramkarza gości, a następnie od obrońcy, który wpakował futbolówkę do własnej bramki)

2:0 Bartłomiej Żurek głową (as. Maciej Krzyżak) w 18 min.

3:0 Bartłomiej Żurek (as. Piotr Matras) w 20 min.

4:0 Paweł Matras (po strzale Macieja Krzyżaka z dystansu bramkarz gości wybił piłkę przed siebie i Paweł Matras dopełnił "formalności" w 29 min.

5:0 Maciej Tarasek (as. Piotr Matras) w 30 min.

6:0 Paweł Matras strzał z 25m. w 52 min.

7:0 Bartłomiej Żurek (as. Piotr Matras) w 55 min.

8:0 Andrzej Mrożek (as. Piotr Matras) w 57 min.

9:0 Bartłomiej Żurek (as. Dawid Mrożek) w 59 min.

10:0 Dawid Mrożek (as. Piotr Matras) w 60 min.

11:0 Paweł Matras (as. Bartłomiej Żurek) w 65 min.

12:0 Mateusz Smoter strzał z 20m. w 80 min.

13:0 Dawid Mrożek karny w 83 min.

Mecz trwał: 2 x 45 minut

Miejsce: na zmodernizowanym stadionie MKS Limanovia (sztuczna murawa)

Skład Limanovii:

Pietrzak Karol, Kordeczka Maciej (bramkarze) - Liptak Mariusz, Skrzatek Kacper, Matlęga Mateusz, Krzyżak Maciej, Tarasek Maciej, Matras Piotr, zawodnik testowany, Smoter Mateusz, Żurek Bartłomiej, Mrożek Dawid, Król Grzegorz, Pławecki Paweł, Matras Paweł, Stajnder Adrian, Andrzej Mrożek.

Trener Łukasz Bukowiec zabrał na mecz trzech juniorów młodszych: Andrzeja Mrożka, Pawła Matrasa i Grzegorza Króla. Nie wszyscy zawodnicy zagrali jednak w pełnym wymiarze godzin, ponieważ zaraz po meczu juniorów starszych grała pierwsza drużyna z Węgrzcami na stadionie Limanovii (wygrana 3:1) i trener seniorów Andrzej Paszkiewicz dał szansę gry 5 juniorom w I połowie meczu (wynik seniorów do przerwy 0:0), a więc juniorzy zagrali w seniorach również z tyłu "na zero".

Warto zaznaczyć, że przed meczem juniorów starszych swój sparing rozgrywali również juniorzy młodsi Limanovii (bez trzech swoich czołowych w/w graczy, którzy w tym dniu zaliczyli udany występ zarówno w juniorach młodszych, jak i starszych), pewnie pokonując 5:0 Szreniawę Nowy Wiśnicz.