Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Podziękowanie Miastu Limanowa - naszemu Sponsorowi Strategicznemu.

2017-12-08 09:57:53
Powiększ
Głównym czynnikiem ograniczającym dla rozwoju sportu jest czynnik finansowy. Sport podobnie jak oświata i kultura to dziedziny, które z zasady nie są nastawione na zysk. Inwestycja w sport jest zatem jak lokata w banku - procentuje po latach.

 

Szczególną uwagę zwrócamy na bardzo duże wsparcie dla klubu ze strony miejskich władz: Burmistrza i Rady Miasta Limanowa.

 

 

Pozytywny wizerunek Miasta Limanowa

Miasto Limanowa dzięki wsparciu Limanovii - korzysta bardzo przede wszystkim wizerunkowo. Mowa tu także o oddaniu lokalnej sprawie, ponieważ tym klubem „żyją” mieszkańcy Limanowej. To wyjątkowy klub na sportowej mapie Polski. Łączy w sobie niemal 100 lat tradycji, pracę z najmłodszymi i nowoczesny sposób zarządzania.

Klub niewątpliwie przyczynia się do promocji regionu i miasta Limanowa. W województwie małopolskim jest jednym z wiodących ośrodków piłkarskich, szczególnie jeśli chodzi o szkolenie dzieci i młodzieży, co przekłada się również na osiągane wyniki, zarówno w piłce seniorskiej, jak i w młodzieżowej.


Wymierna pomoc i sukces

Nasi zawodnicy systematycznie powoływani są do kadry Nowego Sącza, a nader często również do kadry województwa małopolskiego. Nasz 17-letni junior Mateusz Matlęga otrzymał właśnie powołanie do Kadry Polski U-19 w piłce nożnej futsalowej, w której jest najmłodszym zawodnikiem.

Dzięki pomocy Miasta Limanowa oraz zaangażowaniu ludzi związanych z klubem, już kolejny sezon utrzymujemy pozycję lidera w rozgrywkach IV ligi małopolskiej wschód (w ostatnim sezonie minimalnie odpadliśmy w barażach o III ligę). Nasze drużyny młodzieżowe od trampkarza do juniora starszego z powodzeniem grają w ligach wojewódzkich. Rozwija się też Akademia Piłkarska Limanovia, w której swój talent szlifuje ponad 150 dzieci. To one są przyszłością klubu.


Promocja Miasta Limanowa

Podczas rozgrywania meczów na stadionie Limanovii zawsze Spiker wymienia przed meczem i w przerwie meczu - nazwę głównego Sponsora: Miasto Limanowa oraz dziękuje Burmistrzowi Miasta Limanowa za wsparcie, poza tym, przez cały sezon wisiały na stadionie w centralnych miejscach trzy banery dostarczone Sponsorowanemu przez Urząd Miasta Limanowa, tj. 1 duży baner na głównych trybunach - z napisem "Miasto Sportu LIMANOWA", a po drugiej stronie boiska – 2 mniejsze banery między ławkami rezerwowych gospodarzy i gości z napisem: "MIASTO LIMANOWA - GŁÓWNY SPONSOR Miejskiego Klubu Sportowego Limanovia".

Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to również Miasto Limanowa jest promowane, nasi kibice chętnie jeździli na mecze za swoją drużyną ubrani w koszulkach wykonanych z: Herbem Klubu i Miasta Limanowa. Koszulki te uroczyście wręczył Burmistrz Miasta Władysław Bieda limanowskim kibicom (200 sztuk) w Urzędzie Miasta Limanowa. Poza tym, nasi kibice często zabierają na mecze Limanovii baner Miasta Limanowa i wspomniane koszulki.

Klub MKS Limanovia wydał także w tym roku i rozdał wśród kibiców i sponsorów darmowe kalendarze (200 sztuk) klubu na 2017 rok, które były m.in. z logotypem Miasta Limanowa. Poza tym, znajduje się w dwóch miejscach logotyp Miasta Limanowa na oficjalnej stronie klubu MKS Limanovia - u góry strony: jako Sponsor Głowny,     oraz na dole strony: jako Sponsor Tytularny.


Zakończenie

Klub Limanovia przy każdej sposobności promuje Miasto Limanowa jako „MIASTO SPORTU” (spiker podczas meczów, plakaty jako zapowiedź meczu, artykuły prasowe, portale społecznościowe, artykuły na portalach internetowych, na stronie Limanovii, etc.) i zawsze na pierwszym miejscu podkreśla się wkład Miasta i pomoc Burmistrza Władysława Biedy w rozwój klubu, no i jak duże ma to znaczenie dla Limanowej i promocji miasta.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, nasi zawodnicy, sponsorzy i działacze na co dzień udowadniają, że warto całe serce wkładać w rozwój MKS Limanovia. Każdy z nas cieszy się, widząc jak klub się rozwija.

 

 

Prezes MKS Limanovia w Limanowej
Janusz Bugajski z Zarządem klubu.

 

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3387, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz