MLJM: Minimalne, choć zasłużone zwycięstwo z Sołą Oświęcim.

2017-09-16 18:59:36
MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH, 7 kolejka. Dobrego złego początki: szybko stracona bramka zadziałała na nas mobilizująco. Mieliśmy przewagę przez większość meczu i dużo więcej sytuacji strzeleckich. W końcówce graliśmy w 10.

KS SOŁA Oświęcim - MKS LIMANOVIA INDECO MOS.PL Limanowa 1-2 (1-1)

1-0 Soła 5 minuta, 1-1 Szymon Pietrzak 31 minuta, 1-2 Andrzej Mrożek karny (faulowany Szymon Pietrzak) w 45 minucie.

Żółte kartki: Frączek, Gąsior, Ślusarz - Paweł Matras, Dawid Szewczyk, Szymon Orzeł.
Czerwona kartka: Paweł Matras w 77 minucie w konsekwencji dwóch żółtych

Skład Limanovii: Jakub Wiktor – Wojciech Jędrzejek, Michał Garcarz, Andrzej Mrożek, Dawid Szewczyk (62 Jakub Czaja) – Jakub Urbański, Szymon Majeran, Paweł Matras, Szymon Orzeł (73 Rafał Matusiak), Konrad Węglarz (78 Dawid Nawieśniak) – Szymon Pietrzak oraz Dawid Mrówka, Adrian Twaróg, Arkadiusz Kaleta, Konrad Jędrzejek.

Trener: Tomasz Sebastjański.

Początek spotkania to nasza duża przewaga, lecz to Soła najpierw wyszła na prowadzenie, na przerwę schodziliśmy jednak z remisem po bramce Szymona Pietrzaka, który w grze pressingiem Limanovii zabiera piłkę bramkarzowi gospodarzy i strzela bramkę wyrównującą. Chociaż z wielkim niedosytem schodzimy na przerwę, bo już wtedy powinniśmy wpakować kilka bramek rywalowi. Bramkarz Soły wyciągnął jednak kilka naszych sytuacji sam na sam.

W drugiej połowie wyszliśmy szybko na prowadzenie znowu po akcji Szymona Pietrzaka, który faulowany był w polu karnym gospodarzy, a pewnym egzekutorem rzutu karnego był kapitan drużyny Andrzej Mrożek. Do końca już kontrolowaliśmy grę, nastawialiśmy się na kontry, a Soła tylko ze stałych fragmentów gry potrafiła zagrozić bramce gości. Na szczęście w bramce Limanovii był w bardzo dobrej dyspozycji dnia Jakub Wiktor, który nie tylko pewnymi wyjściami z bramki zażegnywał zagrożenie, ale i pięknymi interwencjami bronił strzały gospodarzy z rzutów wolnych. Kuba zaliczył m.in. świetną interwencję przy strzale z dystansu w 65 minucie, efektownie i efektywnie broniąc groźny strzał gospodarzy.

W końcówce spotkania, nasz pomocnik Paweł Matras otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Wówczas przez ostatnie minut zrobiło się trochę nerwowo, gdy graliśmy w liczebnym osłabieniu. Utrzymaliśmy jednak korzystny wynik do końca i wywieźliśmy upragnione 3 punkty, wygrywając czwarty mecz ligowy w tym sezonie.

Terminarz i wyniki 7. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych na stronie MZPN: http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/mljm_1718

Zapowiedź następnego meczu:

W środę, 20 września 2017 o godz. 17:00 - mecz ligowy w ramach 8. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, na stadionie MKS LIMANOVIA.

Pomiędzy: MKS LIMANOVIA INDECO MOS.PL LIMANOWA - RKS GARBARNIA KRAKÓW

- będzie to już ostatni mecz na stadionie Limanovii w tym roku przed zapowiadanym remontem!

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4061, Skomentowano 0 razy