MLT: Limanovia grała z Wisłą Kraków.

2017-04-06 14:30:19
Zaczęło się od przepięknej bramki gospodarzy (Jakub Czaja), ale później strzelali już tylko wiślacy. Wisła Kraków pokonała Limanovię 4:1 (3:1) w ramach 23. kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy (grana awansem). W sobotę mecz z Cracovią.

Wiślacy rozegrali 23. kolejkę MLT awansem ponieważ w pierwotnym terminie będą rywalizowali w międzynarodowym turnieju w Wieliczce.

MKS Limanovia Limanowa – TS Wisła Kraków 1:4 (1:3)
1:0 Jakub Czaja 2' - 1:1 Daniel Muniak 6′, 1:2 Kacper Masny 32′, 1:3 Wiktor Szywacz 33′, 1:4 Michał Przybyło 44′.

MKS LIMANOVIA: Jakub Wiktor, Wiktor Pałka, Karol Rączkowski, Kacper Kołodziej, Michał Garcarz, Jakub Czaja, Adrian Twaróg, Łukasz Woźniak, Arkadiusz Kaleta, Wojciech Wąchała, Jakub Piaskowy oraz Konrad Kowalik, Paweł Kulig, Arkadiusz Śliwa, Grzegorz Badyla, Mamak Oliver, Konrad Palacz, Dawid Mrówka.

WISŁA KRAKÓW: Bartosz Matoga – Jakub Kulig, Patryk Pischinger, Jakub Zima, Kacper Masny – Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz, Daniel Muniak, Michał Przybyło, Adam​ Warmuz – Aleksander Buksa oraz Szymon Goch, Daniel Wolak, Michał Supel, Bartłomiej Gierek, Mateusz Grzybowski, Konrad Konik, Jakub Galos.

Poza tym, na zdjęciu zbiorowym obydwu drużyn znajdują się:
- od lewej: prezes Limanovii Janusz Bugajski, trener Trampkarzy Limanovii Zbigniew Twaróg, manager Trampkarzy Limanovii Waldemar Opioła.
- od prawej: trener Trampkarzy Wisły Kraków Adrian Filipek, kierownik Trampkarzy Limanovii Mateusz Wroński.

Relacja z meczu: Już w 2 minucie wychowanek Limanovii Jakub Czaja idealnie uderzył ze skraju pola karnego i gospodarze objęli prowadzenie. Wiślacy jednak potrzebowali 120 sekund, żeby przywrócić remisowy stan, Daniel Muniak wykorzystał świetne zagranie Wiktora Szywacza. Przez niemal pół godziny utrzymywał się wynik remisowy, ale w końcówce Wisła przyśpieszyła. Najpierw Kacper Masny dał prowadzenie, a minutę później świetną akcję Muniaka i Masnego wykończył z bliska Daniel Muniak. Po przerwie podopieczni trenera Adriana Filipka zdobyli jeszcze jedną bramkę, wynik meczu ustalił Michał Przybyło.