Mistrzostwo Okręgu OZPN dla Trampkarzy MKS Limanovia!

2017-02-09 06:48:25
Zakończył się kolejny już XXV Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Ogórka w Nowym Sączu w kategorii trampkarzy. Wygrał zespół Limanovii.

Trampkarze MKS Limanovia w drodze na Mistrzostwa OZPN, wygrali swoje Mistrzostwa Podokręgu LPPN. Co ciekawe, pierwsze 2 miejsca w Limanowej zajęły wtedy obie drużyny Limanovii. Ale oczywiscie do Nowego Sącza mogła pojechać tylko jedna drużyna klubowa.

– Cieszę się, że patronem tego turnieju jest mój tata – mówił Tomasz Ogórek, fundator nagród rzeczowych.

– Poziom sportowy wielu meczów był wysoki. Zobaczyłem wielu utalentowanych piłkarzy i mam nadzieję, że ich talenty będą się rozwijać. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie finalistom. Awans na zawody wjewódzkie wywalczyła Limanovia.

Szaflary – Sokół 2:1

Klasyfikacja końcowa: 1. MKS Limanovia (Patryk Osinko, Jakub Wiktor, Karol Rączkowski, Michał Garcarz, Kacper Kołodziej, Jakub Piaskowy, Adrian Twaróg, Wojciech Wąchała, Jakub Czaja, Wiktor Pałka, Arkadiusz Śliwa, Grzegorz Badyla, Arkadiusz Kaleta), 2. KS Szaflary (Jakub Adamczyk, Michał Sowa, Paweł Antoszek, Kamil Szeliga, Józef Król, Marcin Bobak, Kamil Dzierżęga, Jakub Urbaś, Kamil Waliczek, Bartłomiej Skiba, Karol Czubak, Adrian Mucha), 3. Sokół Słopnice (Kamil Wikar, Wojciech Mirek, Dawid Kulig, Pawł Gaura, Michał Bolsęga, Adrian Franczak, Sebastian Florek, Jakub Bugajski), 4. MKS Sandecja, 5. KS Zakopane, 6. Kolejarz Stróże, 7-9. Zagórzany, Dunajec Nowy Sącz, Glinik Gorlice.