Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Juniorzy Limanovii remisują w Zakopanem z IV-ligową drużyną LKS Szaflary

2016-01-27 00:40:23
Powiększ
Mecz pomiędzy Juniorami starszymi MKS LIMANOVIA i Seniorami LKS SZAFLARY (IV liga Małopolska), zakończył się wynikiem remisowym 2:2 (0:0).

 

Strzelcy bramek dla Limanovii: Dawid Mrożek i Mateusz Śliwa.

Mecz trwał 2 x 45 min. (90 minut)

 

Przebywający na tygodniowym zimowym obozie sportowym u stóp Kasprowego Wierchu, Juniorzy Starsi MKS LIMANOVIA Elektrical MOS Limanowa, zagrali swój pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym, na pełnowymiarowym stadionie ze sztuczną murawą w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem.

 

SKŁAD Juniorów Limanovii podczas meczu:

I połowa: Pietrzak Rafał, Mysza Daniel, Opyd Adrian, Śmierciak Piotr, Bartosz Rafał, Śliwa Mateusz, Czaja Norbert, Śliwa Maciej, Wąsowicz Albert, Kuchta Maciej, Jasiński Adam.

II połowa: Pietrzak Karol, Wójtowicz Karol, Gąsiorek Kacper, Opyd Adrian, Kania Przemysław, Śliwa Mateusz, Wojtas Dominik, Matlęga Mateusz, Skrzatek Kacper, Mrożek Dawid, Jasiński Adam.

 

Komentarz po meczu trenera Juniorów Starszych Limanovii - Łukasz Bukowca:

- "Pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym wyszedł umiarkowanie dobrze. Widać było dużo niedokładności w grze. Chłopcy zagrali natomiast bardzo ambitnie, zdołali wyrównać przegrywając już 0:2. Do wyniku nie przykładamy jednak wielkiej uwagi, pracujemy dalej, aby poprawić naszą grę w ataku i obronie".

 

Komentarz po meczu trenera Seniorów MKS Limanovia - Mateusza Wrońskiego:

- "Po tym poznaje się charakter drużyny, że w spotkaniach gdy jest naprawdę ciężko, potrafimy podnosić się. Myślę, że nasza młoda drużyna dobrze zaprezentowała się na tle IV-ligowej drużyny seniorów z Szaflar, która grała bardzo twardą, miejscami nawet ostrą piłkę. Pomimo pewnych niedokładności w naszej grze - co jest zrozumiale po wyjściu z hali, jestem zbudowany postawą ambitnej gry juniorów, którzy nie przestraszyli się rywali. Gratulacje dla trenera i sponsorów za dobrą pracę z młodzieżą".

 

Młodzi piłkarze Limanovii na obóz przygotowawczy przyjechali do Zakopanego. Noclegi mają w domu rekolekcyjnym "Księżówka", który sąsiaduje z Centralnym Ośrodkiem Sportu (COS) w Zakopanem, gdzie odbywają się codziennie zajęcia, treningi na stadionie i na hali. Piłkarze mają jeszcze do dyspozycji odnowę biologiczną (saunę, jacuzzi, basen), a także bilard, tenis stołowy i siłownię.

 

Warto także wiedzieć, że "Księżówka" w Zakopanem była miejscem pobytu papieża św. Jana Pawła II podczas jego wizyty apostolskiej do Polski w 1997 roku. Znajduje się tutaj kilka pamiątek związanych z jego pobytem.

 

Zawodnicy na obozie:
Wąsowicz Albert, Mysza Daniel, Jasiński Adam, Plata Dawid, Krzyżak Maciej, Piszczek Mateusz, Śliwa Maciej, Bartosz Rafał, Wójtowicz Karol, Kuchta Maciej, Wojtas Dominik, Kania Przemysław, Mrożek Dawid, Czaja Norbert, Kurek Marcin, Śmierciak Piotr, Skrzatek Kacper, Gąsiorek Kacper, Opyd Adrian, Matlęga Mateusz, Pietrzak Karol, Pietrzak Rafał, Śliwa Mateusz.

 

Trenerzy:
Łukasz Bukowiec, Mateusz Wroński (II trener na obozie)

 

Juniorzy starsi MKS Limanovia będą na obozie sportowym w Zakopanem do czwartku, 28 stycznia 2016, następnie, na drugi dzień zagrają w II rundzie Turnieju piłki halowej na szczeblu OZPN Nowy Sącz (po wygraniu turnieju Podokręgu w Limanowej). W ten weekend wezmą także udział w Limanowskim Turnieju Futsalu „FUTSALIMA”.

 

Należy nadmienić, że wśród drużyny Juniorów starszych Limanovii pojechało na obóz sportowy do Zakopanego wielu młodszych juniorów (rocznik 2000), którzy również dostali szansę zaprezentowania się w sparingu, pokazując się z dobrej strony.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4372, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz