Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Podziękowania od Zarządu MKS Limanovia za rundę jesienną 2015/2016

2015-12-29 18:40:37
Powiększ
Zarząd MKS LIMANOVIA pragnie podziękować wszystkim tym, którzy zaangażowali się w minionej rundzie w codzienną działalność Klubu.

 

Zakończył się sezon 2015/2016 - jesiennej rundy piłkarskiej:

 

Obecny rok postawił przed nami wiele wyzwań. Zmierzyliśmy się ze zmianami niosącymi ze sobą nieuniknione problemy. Mamy nadzieję, że nasze starania o to, by nadal prężnie działać w świecie piłki nożnej, zostały dostrzeżone. Cieszymy się z dotychczasowych sukcesów i z radością czekamy na kolejne.

 

Nie udałoby się nam tego osiągnąć bez wsparcia wielu osób, które niezmiennie wierzą w nasze zwycięstwo. Serdeczne dziękujemy:

Burmistrzowi Miasta Limanowa, Panu Władysławowi Biedzie, Urzędowi Miasta Limanowa, Starostwu Powiatowemu w Limanowej, Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportowemu Powiatu Limanowskiego (tu szczególne podziękowania dla Pana Pawła Pięty).

 

„Limanovia” nie rozwijałaby się bez wsparcia licznych Sponsorów...

Za wkład finansowy w działalność Klubu dziękujemy: Zakładom Mięsnym Szubryt Pana Zbigniewa Szubryta, Panu Prezesowi Stanisławowi Gągale Firmy Gold Drop, Firmie Elektrical Panów Mrożków, Firmie Dom Wd Investment Pana Wiesława Piaskowego, Usługom Ogólnobudowlanym Pana Mirosława Wigury oraz Przedsiębiorstwu Budowlanemu INDECO Pana Piotra Wilczka, Firmie Pasyk-Gawron Pana Romana Pasyka i Wojciecha Gawrona oraz Firmie FitUp Pana Michała Czyszczonia.

 

Nieoceniona jest również pomoc sympatyków naszego Klubu, którzy chętnie kupowali bilety na mecze i cegiełki. Dochód z ich sprzedaży był dla nas dużym wsparciem.

 

Swoją pracą i zaangażowaniem w działalność Klubu wyróżniły się także osoby, dzięki którym nasze mecze są niezapomnianymi wydarzeniami, a zawodnicy Limanovii mogą się sportowo rozwijać.

Nie sposób wymienić tutaj wszystkich. Specjalne podziękowania należą się Łukaszowi Zelkowi i Ernestowi Czyrnkowi, fizjoterapeutom bezinteresownie asystującym naszym zawodnikom podczas meczy, treningów i sparingów. Dzięki nim nasi piłkarze zawsze mogą liczyć na fachową pomoc medyczną. Jesteśmy wdzięczni, że o sportową atmosferę naszych wydarzeń dbają również fotograf  Pan Józef Natanek FOTO-NATANEK.

A także: spikerzy, osoby sprzedające bilety, pracujące w punktach gastronomicznych, obsługujące monitoring. Doceniamy też stewardów pilnujących porządku i bezpieczeństwa oraz wszystkich nie wymienionych pomocników i wolontariuszy.

Za współpracę i zabezpieczanie meczy rozgrywanych na Stadionie im. Romana Szumilasa dziękujemy również Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Limanowej oraz Szpitalowi Powiatowemu w Limanowej.

 

Przede wszystkim jednak podziękowania składamy naszym Kibicom.

Bez Was nie byłoby „Limanovii”. Dziękujemy Wam za zapał i zainteresowanie. Doceniamy oprawę meczy, którą przygotowujecie, towarzysząc drużynom podczas meczy ligowych. Słyszymy głośny, zagrzewający do walki doping, dzięki któremu wiemy, że warto się starać i wkładać całe serce w rozwój Klubu. Robimy to dla Was i dzięki Wam doświadczamy wspaniałych sportowych emocji.

 

DZIĘKUJEMY WAM!!!

 

Nasza sportowa przygoda trwa nadal. Oby przynosiła jeszcze więcej dumy i radości. Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie i zaufanie, którym nas obdarzacie. Nie zawiedziemy.

 

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego

„Limanovia” w Limanowej

 

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4467, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^